Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Marijampolėje nudegęs Brendanas Rodgersas: „Man baisu“

Brendanas Rodgersas 82-ąją minutę po dar vieno netikslaus savo komandos smūgio paspyrė žolės kupstą ir nervingai pasitaisė kostiumą. Anksčiau prie „Liverpool“ vairo stovėjęs specialistas ketvirtadienio vakarą nenugalėjo Marijampolės „Sūduvos“.
Brendanas Rodgersas
Brendanas Rodgersas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės „Arvi“ arenoje baigėsi lygiosiomis 1:1 ir dėl bilieto į Europos lygos grupių etapą po savaitės komandos kovos „Celtic Park“ stadione, talpinančiame 60 tūkstančių žiūrovų. Prognozuojama, kad tribūnos bus sausakimšos.

49 kartus Škotijos čempionų sirgaliams ten nebus tik dar viena futbolo šventė. Prieš rungtynes Marijampolėje škotai kaip užsukti kartojo 10:1 rezultatą, prieš „Sūduvą“ pasiektą 2002-siais ir tikėjosi lengvai žengti į Europos lygą.

Vis tik Vladimiro Čeburino kariauna pakuteno padus ir išlaikė intrigą.

Įsitaisęs kuklioje spaudos konferencijų salėje B.Rodgersas kalbėjo, kad jo komanda rungtynes pradėjo gerai, kai pelnė įvartį jau 3-ąją minutę.

Toje situacijoje rezultatyvų perdavimą Olivieriui Ntchamui atliko 19-metis Michaelas Johnstonas.

„Gerai pradėjome, Johnstonas davė puikų startą, tačiau tada pametėme planą“, – konstatavo „Celtic“ treneris.

Specialistas sielojosi, kad atidavė gan lengvą įvartį, kurį po standartinės situacijos 13-ąją minutę mušė Ovidijus Verbickas.

Kalbėdamas apie gynybą prieš standartines situacijas B.Rodgersas buvo labiausiai susirūpinęs.

„Man baisu. Komanda turi demonstruoti norą nepraleisti įvarčio, toje situacijoje varžovams viskas buvo per lengva“, – konstatavo Glazgo ekipos treneris.

Man baisu. Komanda turi demonstruoti norą nepraleisti įvarčio

Už spaudos konferencijos lango girdintis spygaujantiems vaikams B.Rodgersas akcentavo, kad daug progų „Sūduva“ neturėjo, bet vis tiek įmušė.

„Tai turi baigtis“, – nukirto treneris.

Apie 100 škotų, įsitaisiusių Marijampolės stadiono tribūnose, daug progų švęsti neturėjo. Dėl to apgailestavo ir treneris: „Jie atvyko čia visais įmanomais būdais, o mes juos nuvylėme. Taip, įmušėme, bet galėjome būti geresni.“

nuotr. Evaldo Šemioto/Marijampolės „Sūduva“ – Glazgo „Celtic“

15min paklaustas apie viešnagę Lietuvoje, B.Rodgersas buvo diplomatiškas ir gyrė tiek nedidelį stadioną, tiek žmones, tiek ir mūsų šalį.

„Sveikinu „Sūduvą“, jie pelnė įvartį, parodė charakterį, mums buvo sunku. Buvo puiki atmosfera, bet kitą savaitę norime užbaigti reikalus namuose“, – sakė treneris.

Ar buvusiam „Liverpool“ treneriui Lietuvos čempionai nesuduos mirtino smūgio, pamatysime jau kitą ketvirtadienį „Celtic Park“ stadione.

Didžiausiame Bukčių miško parke Vilniuje pasivaikščioti kviečia trys nauji maršrutai