Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 8d. 20:34

Marijampolės „Sūduva“ pradėjo pasirengimą ateinančiam A lygos sezonui

„Sūduvos“ futbolininkai pirmojoje 2015 metų treniruotėje
fksuduva.lt nuotr. / „Sūduvos“ futbolininkai pirmojoje 2015 metų treniruotėje
Prabėgus kiek daugiau nei mėnesiui po 2014 metų „SMScredit.lt A lygos“ čempionato pabaigos Marijampolės „Sūduva“ pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonu, kuris truks beveik du mėnesius. A lygos čempionato pradžia numatoma vasario mėnesio pabaigoje.

Pirmoje marijampoliečių treniruotėje dalyvavo 22 futbolininkai. Keturi vartininkai: Džiugas Bartkus, Justinas Popiera, Remigijus Mikalainis ir į peržiūrą atvykęs Kornelijus Timofejevas.

Praėjusiame sezone komandoje žaidę gynėjai: Darius Isoda, Ilja Tsyvilko, Maximiliano Ugge, Milošas Kovačevičius ir Vilmantas Bagdanavičius.

Prie pernai komandai atstovavusių saugų Armino Vaskelos, Audriaus Broko, Carloso Martinezo, Edvino Puzaros, Karolio Chveduko, Mariaus Šoblinsko, Mindaugo Grigaravičiaus, Povilo Kiselevskio ir Valentino Baranovskio prisijungė peržiūroje dalyvaujantis buvęs Vilniaus „Žalgirio“ saugas Vaidotas Šilėnas, kuris taip pat gali rungtyniauti gynėjo pozicijoje.

Puolimo grandyje taip pat yra pasikeitimų. Į peržiūrą atvyko praėjusiame sezone „Ekrano“ garbę gynęs Edvardas Tamulevičius, kuris prisijungė prie Tomo Radzinevičiaus ir Marko Kardoko.

Po pertraukos į treniruotes susirinkę žaidėjai entuziastingai kibo į darbus ir susipažino su nauju komandos treneriu Aleksandaru Veselinovičiumi. „Sūduvos“ vartininkas D.Bartkus po treniruotės pasidžiaugė, jog pagaliau prasidėjo treniruočių procesas bei gyrė naują komands trenerį.

Po šios dienos treniruotės galiu pasakyti, kad jis yra savo srities profesionalas, labai tvarkingas ir mėgstantis discipliną. Pravedė šaunią treniruotę, kuri buvo įdomi ir tuo pačiu sunki.

„Atostogos nebuvo trumpos, jos truko truputį daugiau nei mėnesį. Jau po kelių savaičių pradedi pasiilgti tiek žaidimo, tiek treniruočių proceso. Tikriausiai dėl to, kad visi pasiilgome futbolo per laisvą laiką taip noriai sugrįžome ir pradedame treniruotis ir su geromis nuotaikomis kimbame į darbus.

Kolkas nepavyko daug bendrauti su nauju treneriu, tačiau šis futbolo specialistas atrodo rimtas, užtikrintas ir turintis savo darbo specifiką. Pirmą įspūdį treneris paliko neblogą, tad manau, kad A.Veselinovičius yra tinkamas žmogus treniruoti klubą“ – teigė D.Bartkus.

Marijampoliečių vartų sargui paantrino ir komandos saugas Valentinas Baranovskis, kuris pasidžiaugė, kad atostogos pasibaigė ir su komandos draugais gali ruoštis artėjančiam sezonui.

„Visi labai laukėme, kol ir vėl prasidės treniruotės, nes per laisvą mėnesį tikrai pasiilgome futbolo. Šiandien noro nei vienam žaidėjui netrūko ir buvo smagu susitikti su komandos draugais“.

Greičiu išsiskiriantis krašto saugas naują neslėpė, kad susidarė teigiamą įspūdį apie naują trenerį: „Po šios dienos treniruotės galiu pasakyti, kad jis yra savo srities profesionalas, labai tvarkingas ir mėgstantis discipliną. Pravedė šaunią treniruotę, kuri buvo įdomi ir tuo pačiu sunki. Treneris naujas, kartu su juo ir kitokia treniruočių eiga, nauji pratimai, o tai žaidėjams yra įdomu.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką