2012 07 26 /23:19

Marijampolės „Sūduva“ rezultatu 0:4 pralaimėjo serbams ir pasitraukė iš UEFA Europos lygos atrankos turnyro

Atsakomajame UEFA Europos lygos atrankos mače Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai 0:4 nepasipriešino Novi Sado „Vojvodina“ komandai ir pasitraukė iš kvalifikacinio turnyro.
Suduva - Serbija-48
Suduva - Serbija-48 / Andrius Burba

Pirmąjį įvartį Serbijos ekipa įmušė 4 minutę, o po pirmo kėlinio pirmavo 3:0. 48 minutę buvo įmuštas paskutinis įvartis. Serbijoje marijampoliečiai sužaidė lygiosiomis – 1:1.

Įvarčiai:

4 min.: Almami Moreira
37 min.: Petaras Skuletičius
40 min.: Miroslavas Stevanovičius
48 min.: Aboubakaras Oumarou

Darius Gvildys (Marijampolės „Sūduvos“ vyr. treneris): „Kai pralaimi 0-4, lieka tik pasveikinti varžovų komandą. Noriu padėkoti savo vaikinams, kurie kovėsi, parodė charakterį, nenuleido rankų. Gavome pamoką iš stipraus varžovo, įvarčius praleidome vaikiškose situacijoje. „Vojvodina“ komanda yra tikrai stipri, prieš šį sezoną dar sustiprėjusi. Žinojome, kad jie keis taktiką, žais „va bank“, nes turi įmušti. Mus iš vėžių labiau išmušė antras, o ne pirmas jų įvartis. Po pirmojo įvarčio stengėmės išlaikyti ramybę ir laukti savojo šanso.

Nesame turtingi komplektacijos atžvilgiu, todėl teko eksperimentuoti sudėtimi. A.Urbšys susirgo angina, M.Šoblinskui sumušta koja, rizikavome leisdami jam žaisti. Ne taktikoje esmė, visi žinojo, kaip ir turi žaisti. Bet kol darysime tokias klaidas, tol nepadės jokios taktikos. P.Lukšys žaidė gynyboje, nes yra kovotojas, turi šaltus nervus, gali pristabdyti ataką, atiduoti tikslų perdavimą.“

Zlatomiras Zagorčičius (Novi Sado „Vojvodina“ vyr. treneris): „Mūsų žaidimą vertinu pozityviai. Žaidėme geresnį futbolą nei „Sūduva“. Mano komanda sužaidė aukšto lygio rungtynes, turėjome galimybes įmušti ir jas išnaudojome. Būtent to mums padaryti nepavyko pirmose rungtynėse. Žinojome, kad su „Sūduva“ rungtyniauti bus sunku, nes matėme kaip jie žaidė prieš „Daugava“ komandą. Pirmosiose rungtynėse buvome susikaustę, nes tai buvo pirmosios oficialios rungtynės šiame sezone. Prieš šios dienos rungtynės kalbėjome su žaidėjais, kad turime atiduoti šimtą procentų savęs. Mes tai padarėme, todėl ir laimėjome.“

Rafaelis Ledesma (Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkas): „Sunku komentuoti, nes pralaimėjome rungtynes. Serbų komanda labai stipri, mes žaidėme labai blogai ir matome to rezultatą. Turėjome mums palankų rezultatą 1-1, bet neišsaugojome jo. Ankstyvas įvartis labai prisidėjo prie to, kad pralaimėjome, tapome nervingesni, neišlaikėme koncentracijos. Sužaidėme dvi skirtingas rungtynes. Serbijoje puikiai išlaikėme koncentraciją, o čia to padaryti nepavyko. Negalime lyginti dviejų rungtynių, nes jo buvo nevienodos.“

Mačą rungtynių dalyviai komentavo tinklalapiui fksuduva.lt.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas