Mario Balotelli įvartis nulėmė italų pergalę prieš Meksiką

Sekmadienį Konfederacijų taurės A grupėje legendiniame „Maracana“ stadione Italijos futbolininkai įrodė savo pranašumą prieš Meksikos rinktinę. Europos vicečempionai šventė pergalę rezultatu 2:1 .
Mario Balotelli
Mario Balotelli / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis įvartis šiame susitikime buvo įmuštas 27 minutę. Baudos smūgių specialistas Andrea Pirlo standartinę situaciją išnaudojo visu šimtu procentų ir atlikęs idealų smūgį į viršutinį artimąjį vartų kampą išvedė Europos vicečempionus į priekį.

Maždaug po septynių minučių kiek netikėtai gynyboje suklydęs vidurio gynėjas Andrea Barzagli savo baudos aikštelėje neleistinai prasižengė prieš Giovani dos Santosą bei užsidirbo geltoną kortelę. Teisėjas į Meksikos rinktinės varžovų vartus paskyrė vienuolikos metrų baudinį, o jį be didesnio vargo realizavo Javieras Hernandezas.

Mačo pabaigoje italai stengėsi varžovų aikštės pusėje surengti šturmą. Galiausiai 78 minutę po tikslaus Emanuele Giaccherini perdavimo kulnu dar kartą italus į priekį išvedė visas rungtynes aktyviai žaidęs M.Balotelli, rašo ivartis.net