2012 01 22 /22:29

Mario Balotelli paskutinę minutę išplėšė „Manchester City“ pergalę prieš „Tottenham“, „Manchester United“ palaužė „Arsenal“

„Manchester City“ ir po šio savaitgalio išsaugojo trijų taškų persvarą Anglijos futbolo pirmenybių viršūnėje prieš čempionės titulą ginančią „Manchester United“. Tuo pasirūpino skandalingasis Mario Balotelli, paskutinę rungtynių minutę sekmadienį paskandinęs Londono „Tottenham“ klubą.
Mario Balotelli (antras iš dešinės) šį kartą atliko ne juokdario, o didvyrio vaidmenį. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dramatišką pergalę 3:2 (0:0) iškovojusi „Manchester City“ (54 tšk.) išsaugojo saugų atstumą prieš artimiausią persekiotoją „Manchester United“ (51 tšk.), kuris taip pat sekmadienį išvykoje 2:1 (1:0) palaužė Londono „Arsenal“ klubą.

Keturi įvarčiai per 10 minučių

„Manchester City“ ir „Tottenham“ mūšyje pagrindinis veiksmas vyko antrajame kėlinyje. Saminas Nasri (56 min.) ir Joleonas Lescottas (59 min.) vienas po kito pelnė du įvarčius ir atrodė, kad „Manchester City“ švęs dar vieną užtikrintą pergalę prieš „Tottenham“, kurį išvykoje šį sezoną buvo sutriuškinę net 5:1.

Tačiau svečiai su tuo nesutiko. Prabėgus vos porai minučių, o „Manchester City“ greičiausiai dar džiūgaujant dėl sėkmingos atkarpos, „Tottenham“ sugebėjo rezultatą išlyginti – taip pat kelias minutes pasižymėjo Jermainas Defoe (61 min.) ir įspūdingą įvartį pelnęs Garethas Bale'as (65 min.).

Per dešimt minučių įmušusios keturis įvarčius komandos kiek aprimo, tačiau abi galvojo tik apie pergalę. Nedaug pritrūko J.Defoe, kuris nepasiekė kamuolio ir nesugebėjo jo nukreipti į tuščius vartus.

Tačiau mačo didvyriu tapo skandalingasis M.Balotelli. Šįkart „Manchester City“ talentas padarė viską taip, kaip ir reikėjo – paskutinę minutę uždirbo 11 metrų baudinį, kurį pats ir realizavo. „Tottenham“ paprasčiausiai nebeliko laiko atsitiesti.

Rungtynių įvarčiai:

„Arsenal“ pralaimėjo trečią kartą iš eilės

Vėliau vykusiame kitame „Premier“ lygos lyderių mūšyje „Manchester United“ neleido „Manchester City“ atitrūkti turnyrinės lentelės viršūnėje.

„United“ antrą kartą šiame sezone įrodė savo pranašumą prieš „Arsenal“, išvykoje laimėdama 2:1 (1:0). Sezono pradžioje Anglijos čempionai namuose „Arsenal“ buvo pažeminę net 8:2.

Sekmadienį „Manchester United“ pergalę lėmė Antono Valencia. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje jis išvedė svečius į priekį (1:0, 45 min.), o vėliau puikiu prasiveržimu bei perdavimu prisidėjo ir prie antro įvarčio, kurį pelnė Danny Welbeckas (2:1, 81 min.), kai „Arsenal“ lyderis Robinas van Persie buvo išlyginęs rezultatą (1:1, 71 min.).

Šis pralaimėjimas „Arsenal“ jau buvo trečias iš eilės šalies čempionate.