Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 9d. 16:51

Marius Stankevičius ir Tomas Danilevičius tapo labdaros projekto „Hope for football“ globėjais

Marius Stankevičius
V.Januškos/LFF nuotr. / Marius Stankevičius

Italijos kultūros centre penktadienį ne kartą skambėjo dviejų Lietuvos futbolo rinktinės lyderių – Tomo Danilevičiaus ir Mariaus Stankevičiaus pavardės. Pastarieji tapo oficialiai startavusio projekto „Hope for football“ globėjais.

„Dviejų šalių Lietuvos ir Italijos bendradarbiavimo principu, siekiame padėti vaikų namuose augantiems vaikams, taip pat rizikos grupėse priklausantiems paaugliams. Mes su Mariumi Stankevičiumi nusprendėme prisijungti prie šios iniciatyvos, nes norime padėti tiems, kam to labiausiai reikia“, – apie pagalbą nuskriaustiesiems pasakojo Lietuvos rinktinės kapitonas.

Praėjusių metų balandžio mėnesį prasidėjusios rėmėjų, bendraminčių paieškos, pagaliau davė vaisių. Projekto sumanytojas Stefano Piciulin pažymėjo, kad jau dabar projekte dalyvauja 73 vaikai, kurie ne tik mokysis futbolo pagrindų, tačiau turės galimybę išmokti anglų ir italų kalbas.

„Sunkiausia buvo žmones įtikinti, kad tai darome dėl vaikų. Visiems atrodo, kad sieki naudos sau, bet taip nėra. Juk, tarkime, Adriano nebūtų suteikta proga, geru futbolininku jis niekada nebūtų tapęs. Todėl sakau drąsiai – bet kuris vaikas šiuo metu turintis problemų, vėliau gali tapti Lietuvos futbolo ateitimi. Prisiminkite šiuos žodžius, – vos startavus projektui kalbėjo S.Piciulin.

Projekte dalyvauja:

Kauno miesto savivaldybės vaikų globos namai

Kauno vaikų socializacijos centro „Saulutė“

Vaikų gerovės centras „Pastogė“

Sigitos šeimyna

Fondo „Parama vaikui“ nevalstybiniai vaikų globos namai „Namų židinys“

Kazlų Rūdos specialioji mokykla.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką