Marius Žaliūkas įvarčiu išvedė „Hearts“ į Škotijos taurės ketvirtfinalį

Marius Žaliūkas (centre)
PA Wire/Scanpix nuotr. / Marius Žaliūkas (centre)
0

Lietuvio Mariaus Žaliūko įvartis nulėmė Edinburgo „Hearts“ pergalę Škotijos futbolo taurės aštuntfinalyje.

Verslininkui iš Lietuvos Vladimirui Romanovui priklausantis klubas antradienį išvykoje po pratęsimo 2:1 (0:0, 1:1) palaužė kitą šalies aukščiausios lygos ekipą „St. Johnstone“.

Rungtynėse įvarčiai pabiro pabaigoje. 84 minutę „St. Johnstone“ į priekį išvedė Murray Davidsonas, tačiau „Hearts“ paskutinę pagrindinio laiko minutę išplėšė pratęsimą, kai iš 11 metrų baudinio pasižymėjo Jamie Hamillas.

Pratęsime lemiamą žodį tarė jau M.Žaliūkas. 28-erių gynėjas likus vos trims minutėms iki pratęsimo pabaigos (117 min.) įvarčiu padovanojo pergalę ir vietą taurės ketvirtfinalyje „Hearts“ klubui.

M.Žaliūkas žaidė visą mačą, o kitas lietuvis Arvydas Novikovas nebuvo registruotas.