Marokas skundžiasi teisėjo darbu – įteikė oficialų protestą FIFA

Pusfinalyje 0:2 Prancūzijai nusileidęs Marokas surašė oficialų skundą Tarptautinei futbolo federacijai (FIFA) dėl teisėjo iš Meksikos Cesaro Ramoso darbo.
Marokiečiai protestuoja prieš Cesaro Ramoso sprendimą
Marokiečiai protestuoja prieš Cesaro Ramoso sprendimą / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Meksikiečiai skundžiasi, kad teisėjas „neskyrė dviejų akivaizdžių 11 metrų baudinių į prancūzų vartus“.

Pirmiausia, kai Theo Hernandezas susidūrė su Sofiane‘u Boufalu pirmajame kėlinyje. Tame epizode geltona kortele buvo nubaustas pats S.Boufasas.

Ir antrajame kėlinyje, kai Selimas Amallahas krito prancūzų baudos aikštelėje, marokiečiams siunčiant aukštą kamuolį.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Cesaras Ramosas

„Esame apstulbę, kad VAR nereagavo į šias situacijas“, – rašoma Maroko futbolo federacijos pranešime.

„Manau, kad tai buvo pražanga prieš S.Boufalą, o ne jo pražanga prieš T.Hernandezą“, – analizuodamas rungtynes teigė anglų futbolo legenda Rio Ferdinandas, rašo BBC.

„Man tai buvo panašu į baudinį. VAR nedirba“, – sutiko kitas buvęs anglų futbolininkas Chrisas Suttonas.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Prancūzų triumfas

Prancūzams pralaimėję marokiečiai šeštadienį pasaulio čempionate kovos dėl bronzos su Kroatija, o į antrą finalą iš eilės patekę prancūzai bandys apginti titulą kovoje su Lionelio Messi vedama Argentina.