Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

„Ligue 1“: „Marseille“ ekipa apmaudžiai pralaimėjo namuose „Reims“ futbolininkams

Šaštadienį „Ligue 1“ pirmenybėse buvo sužaisti 6 mačai. „Rennes“ net penkiais šūviais į vartus nuginklavo „Toulouse“ ekipą, o „Marseille“ pritrūko jėgų įveikti „Reims“.
Diawara
Diawara / „Scanpix“ nuotr.

Marselio ekipai ir toliau nesiseka atrasti savo žaidimo – namuose nusileista „Reims“ futbolininkams.

Svečiai pirmajame po Floydo Ayite ir Madso Albaeko tikslių smūgių išsiveržė į priekį.

Antrajame kėlinyje pasižymėjo Florianas Thauvinas ir Andre-Pierre'as Gignacas bei išlygino rezultatą. Paskutinę minutę „Marseille“ laivą paskandino Prince'as Oniangue. „Reims“ futbolininkai šventė pergalę 3:2

Penktadienį pergalę išvykoje iškovojo ir antrą vietą pakilo „Lille“ futbolininkai. Nolano Roux tikslus smūgis lėmė pergalę prieš „Nantes“.