Aistringa „Marseille“ ir „Lyon“ akistata baigėsi lygiosiomis

Sekmadienį Prancūzijoje vyko keturi „Ligue 1“ pirmenybių 6-ojo turo susitikimai, tarp kurių ir aistrų kupina „Marseille“ ir „Lyon“ dvikova.
Lassana Diarra stabdo Mathieu Valbueną
Lassana Diarra stabdo Mathieu Valbueną / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vakariniame mače „Stade Velodrome“ stadione susitiko du elitiniai Prancūzijos klubai. Papildomos kibirkšties rungtynėms suteikė Mathieu Valbuenos sugrįžimas į šį stadioną – tiesa, jau vilkint ne „Marseille“, o „Lyon“ marškinėlius.

Prancūzui šiose rungtynėse fanai skyrė ypatingą sutikimą. Mačo eigoje į futbolininką skriejo pirotechnika, kuriam laikui teisėjas sustabdė varžybas.

Prieš mačą Marselio komandos fanai degino Valbuenos marškinėlius

„Lyon“ šiame susitikime įvartį mušė pirmieji: 25-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Alexandre‘as Lacazette. Dar vieną smūgį Marselio ekipa patyrė 44-ąją susitikimo minutę, kai Romainas Alessandrini buvo pašalintas iš aikštės.

Tiesa, savų sirgalių palaikomi Michelio auklėtiniai antrajame kėlinyje po Karimo Rekiko įvarčio rezultatą išlygino. Vėliau nei vienai komandai pasižymėti nepavyko ir mačas baigėsi 1:1. Mačo pabaigoje pergalės „Lyon“ vos neišplėšė tas pats M. Valbuena.

Anksčiau vykusiame susitikime „Monaco“ kiek netikėtai namuose 2:3 nusileido „Lorient“, tuo tarpu „Saint-Etienne“ 2:0 palaužė „Nantes“ komandą. „Bordeaux“ ir „Toulouse“ mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.