2018 06 23 /19:54

Meksika toliau žingsniuoja pergalingai – įveikta ir Pietų Korėja

Įveikusi čempionės titulą ginančius vokiečius Meksikos rinktinė nestabtelėjo – antrose F grupės rungtynėse rezultatu 2:1 įveikė Pietų Korėjos vienuolikę ir įsirašė 6-ąjį tašką.
Pietų Korėja – Meksika
Hirvingas Lozano / „Scanpix“ nuotr.

26-ą minutę įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė Carlosas Vela, o 66-ą minutę kontraatakoje pasižymėjo Javieras Hernandezas.

Per teisėjo pridėtą laiką antrajame kėlinyje Son Heung-minas sušvelnino rezultatą.

Korėjai tai jau aštuntos iš eilės nelaimėtos rungtynės pasaulio čempionatuose (D2 L6) ir ketvirtas pralaimėjimas iš eilės.

Tiesa, Pietų Korėjai pavyko nutraukti draugiškose rungtynėse prasidėjusį ir net 7 žaidimo valandas (420 minučių) trukusį įvarčių badą.

Mače su Švedija ši komanda nebuvo atlikusi nė vieno smūgio į vartų plotą, o šįkart smūgiavo netgi daugiau nei meksikiečiai – 17 smūgių, 6 į vartų plotą (Meksika – 13 smūgių, 5 į vartų plotą).

Vis dėlto kamuolio kontrolė (59 proc. laiko) priklausė Meksikai.

Rungtynių eiga. Pietų Korėja – Meksika

90+3 min. Įvartis! Son Heung-minas tolimu šūviu sušvelnino skirtumą, tačiau Korėja per likusį laiką neišsigelbėjo.

75 min. Meksikos veteranas Rafaelis Marquezas vos neprisižaidė, atlikdamas per trumpą perdavimą savo vartininkui – korėjiečiai perėmė kamuolį, bet pavojingo smūgio atlikti nesugebėjo.

66 min. Įvartis! Meksikos rinktinė perėmė kamuolį ir žaibiškai nurūko į kontraataką. Hirvingas Lozano pabėgo į priekį ir perdavė kamuolį Javierui Hernandezui, kuris suklaidino gynėją ir pasiuntė kamuolį į Korėjos vartus.

63 min. Žaidimas tapo žymiai atviresnės. Abi komandos pradėjo rasti vis daugiau erdvių varžovų gynybos prieigose, ėmė keistis smūgiais. Vis dėlto rezultatas nekito.

58 min. Andresas Guardado rado progą smūgiui, tačiau fantastiškai sužaidė Korėjos vartinininkas, įspūdingo šuolio dėka pasiekęs kamuolį.

56 min. Ki Sung-yuengas atliko tolimą galingą smūgį. Guillermo Ochoa atmušė kamuolį prieš save, tačiau korėjiečiai pirmi prie kamuolio nespėjo.

28 min. Miguelis Layunas turėjo progą dar kartą nubausti po praleisto įvarčio neatsigavusius korėjiečius, tačiau Cho Hyun-woo pirštų galais pasiekė kamuolį.

26 min. Įvartis! Carlosas Vela realizavo 11 metrų baudinį. Korėjietis Jang Hyun-soo baudos aikštelėje blokavo kamuolį ranka ir arbitras nedvejodamas skyrė baudinį.

22 min. Ilgais perdavimais maitintas Son Heung-minas iššoko į smūgiui patogią poziciją, tačiau visus tris jos bandymus Meksikos gynėjai blokavo.

15 min. Per pirmąsias 15 minučių meksikiečiai kontroliavo kamuolį 70 proc. laiko, tačiau priartėti prie korėjiečių vartų sekėsi sunkiai. Pietų Korėja per šį laiką prasižengė 8 kartus (Meksika – 1).

Komandų sudėtys:

Pietų Korėja: Cho Hyun-woo („Daegu“), Kim Young-gwonas („Guangzhou Evergrande“, Kinija), Jang Hyun-soo („Tokyo“, Japonija), Kim Min-woo („Sangju Sangmu“), Lee Yong („Jeonbuk Hyundai Motors“), Ki Sung-yuengas („Swansea City“, Anglija), Ju Se-jong („Asan Mugunghwa“), Lee Jae-sung („Jeonbuk Hyundai Motors“), Moon Seon-minas („Incheon United“), Son Heung-minas (Londono „Tottenham Hotspur“, Anglija), Hwang Hee-chan („Salzburg“, Austrija).

Meksika: Guillermo Ochoa (Liežo „Standard“, Belgija), Carlosas Salcedo (Frankfurto „Eintracht“, Vokietija), Hectoras Moreno („Real Sociedad“, Ispanija), Edsonas Alvarezas („Club America“), Jesusas Gallardo („Pumas“), Hectoras Herrera („Porto“), Andresas Guardado (Sevilijos „Real Betis“, Ispanija), Miguelis Layunas („Sevilla“, Ispanija), Carlosas Vela („Los Angeles FC“), Hirvingas Lozano (Eindhoveno PSV, Nyderlandai), Javieras „Chicharito“ Hernandezas („West Ham United“, Anglija).

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai