TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Merginos, nebemylėkite Andriušos!

Andrejus Aršavinas
arsenal.com nuotr. / Andrejus Aršavinas
Šaltinis: 15min
0
A A

Andrejaus Aršavino perėjimas iš Sankt Peterburgo „Zenit“ į Londono „Arsenal“ Rusijoje sukėlė tikrą nuomonių ir kalbų audrą. Maža to, kad šį sandorį komentuoja žaidėjai, treneriai bei futbolo valdininkai, šia tema nevengia šnekėti Rusijos politikai.

„Scanpix“ nuotr./SSRS vėliava
„Scanpix“ nuotr.

Tarpregioninės organizacijos „Peterburgo ir Leningrado srities komunistai“ Centro komiteto pirmininkas Sergejus Malinkovičius futbolininko perėjimą į „NATO šalies klubą“ komentavo taip: „Mūsų pozicija lieka ta pati – tai moralinė išdavystė bei faktinis pabėgimas iš gimtojo miesto bei miestiečių mėgstamos komandos. Ir tai vyksta, kai ekonominės krizės laikotarpiu gyventojai taupo maisto sąskaita, kad tik patektų į „Zenit“ rungtynes. Dabar kyla grėsmė, kad komanda iš viso iširs – jei parsiduoti už svarus galima vienam, tai ko gėdintis kitiems? A.Aršavinas iškeitė savo talentą į spindinčią monetą ir patarnaus Gordonui Brownui uždaruose vakarėliuose. Mes, komunistai, dar kartą raginame valstybę apriboti žaidėjų emigraciją.  Jei to nepadarysime, išsibėgios visi. Vakaruose visada bus materialiai geriau ir turtingiau, tačiau gyvenimas nematuojamas pinigais ir drumstu škotišku viskiu. Merginos sirgalės! Kviečiu jus atkeršyti išdavikui. Neįsimylėkitė klastingojo Aršavino! Nerašykite supuvėliui meilės laiškelių, netykokite jo prie namų ar automobilio – juo labiau kad mieste jis pasirodys vis rečiau. Sukąskite dantis ir pamirškite jį. Mes rasime jums naujų herojų – kuklių, su savigarba, o ne tokių, kurie dėl užsienio valiutos gali keliais prašliaužti visą Europą!“ – sakoma organizacijos pareiškime.

„Scanpix“ nuotr./V.Žirinovskis pasirengęs išdalinti dalį savo garderobo.
„Scanpix“ nuotr./V.Žirinovskis

Savo svarų žodį tarė ir Rusijos Dūmos pirmininko pavaduotojas liberalas demokratas Vladimiras Žirinovskis. Jis mano kad puikiam Rusijos futbolininkui nederėjo pereiti į Londono klubą. „Andriuša, tu neteisus. Dabar tu teiski teigiamas emocijas Anglijai. O mūsų šaliai dėl Anglijos – vieni nuostoliai. Jie visame pasaulyje provokavo revoliucines nuotaikas. Ten bėga mūsų sukčiai, ten slepiasi mūsų oligarchai, kurie prisivogė Rusijos pinigų. Jei tau nusibodo žaisti „Zenit“, yra „Spartak“, CSKA, „Dinamo“, „Lokomotiv“. Pagalvok dar kartą, Andriuša“, – siūlo Vladimiras Volfovičius oficialiame partijos tinklalapyje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką