Mesuto Ozilo dublis ir sunki Madrido „Real“ pergalė Valjadolide

Ispanijos „La Liga“ čempionate Madrido „Real“ klubas išsivežė pergalę iš Valjadolido, įveikdamas vietos ekipą 2:3.
Du Mesuto Ozilo įvarčiai padėjo „Real“ švęsti pergalę
Du Mesuto Ozilo įvarčiai padėjo „Real“ švęsti pergalę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kiek netikėtai mače pirmieji į priekį išsiveržė „Valladolid“ futbolininkai, po 7 minutę pelnyto Manucho įvarčio. Visgi labai greitai persvarą atstatė svečių puolėjas Karimas Benzema, smūgiu į kairįjį vartų kampą nuginklavęs Dani Hernandezą.

22 minutę po Patricko Eberto pakelto kampinio, Manucho pelnė puikų įvartį galvą, taip papildydamas savo sąskaitą antruoju tiksliu smūgiu šiose rungtynėse, kartu išvesdamas šeimininkus į priekį.

Vėliau „Real“ ne kartą turėjo galimybių pasižymėti – Cristiano Ronaldo ir Jose Callejono smūgiai buvo blokuoti, o galų gale, kėlinio pabaigoje Mesutas Ozilas, po K.Benzemos perdavimo, įveikė varžovų vartininką tiksliu smūgiu.

Savaime suprantama, jog Madrido ekipa perėmė iniciatyvą, kadangi jiems reikėjo įvarčio. Ir toliau savo laimę bandė C.Ronaldo, taip pat ir K.Benzema. Tuo metu abejotinoje situacijoje, Sergio Ramosas atsidūrė vienas prieš vartus, bet teisėjas užfiksavo nuošalę.

Visgi „Real“ pralaužė ledus – 72 minutę M.Ozilas puikiu baudos smūgiu nuginklavo šeimininkų vartininką, ir taip išvedė karališkąjį klubą į priekį. To visiškai pakako, kad svečiai iš Valjadolido išsivežtų pergalę 2:3.

„Valladolid“ 2 – 3 „Real“

7‘ [1 – 0] Manucho

12‘ [1 – 1] Karimas Benzema

22‘ [2 – 1] Manucho

45‘ [2 – 2] Mesutas Ozilas

72‘ [2 – 3] Mesutas Ozilas

„Real Sociedad“ 1 – 1 „Getafe“

86‘ [0 – 1] Angelis Lafita