„Milan“ klubo nepralaimėtų rungtynių serija nutrūko namuose

Sekmadienį penkeriomis rungtynėmis beveik baigtas Italijos „Serie A“ pirmenybių dešimtasis turas, kuriame liko tik du susitikimai. Didžiausia staigmena kol kas čempionate yra puikus Genujos „Sampdoria“ ekipos žaidimas.
Fernando Torresas žiūri į besidžiaugiančius „Palermo“ žaidėjus
Fernando Torresas žiūri į besidžiaugiančius „Palermo“ žaidėjus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Buvęs Tomo Danilevičiaus klubas namuose 3:1 įveikė praėjusiame sezone 4-ąją vietą užėmusią Florencijos „Fiorentiną“ ir dabar rikiuojasi 3-ojoje pozicijoje.

Angelo Palombo 11 metrų baudiniu 26 min. atidarė įvarčių sąskaitą, tačiau jau po 5 min. baudinį mušė ir „Fiorentina“. Vis dėlto, Gonzalo Rodriguezas nerealizavo progos.

Florencijos futbolininkai už tai buvo nubausti 42 min. kai skirtumą padidino Luca Rizzo. Vis dėlto, Stefanas Savičius spėjo rezultatą sušvelninti dar prieš pertrauką, tad intriga rungtynėse išliko.

Nepaisant lygaus žaidimo ir nemažai progų abiejose aikštės pusėse, antrajame kėlinyje krito tik vienas įvartis. Po gynėjo klaidos Ederas 77 min. įtvirtino „Sampdoria“ pergalę.

Kitose rungtynėse 12-oje vietoje žengiantys „Palermo“ futbolininkai išvykoje į „San Siro“ stadioną įrodė savo pranašumą prieš „Milan“ – 2:0. Tai buvo pirmasis „Milan“ pralaimėjimas per 7 rungtynes (2 perg., 4 lyg.).

Jau 2-ąją minutę „Milan“ gynėjas Alexas patyrė traumą, o į aikštę žengęs Christianas Zapata tapo savo ekipos duobkasiu.

22 min. pats gynėjas įsimušė į savus vartus, o vos po trijų minučių po jo klaidos įmušė Paulo Dybala.

Prastai žaidę „Milan“ futbolininkai per visą pirmąjį kėlinį neatliko nė vieno smūgio į varžovų vartų plotą, o geresnis žaidimas antrajame kėlinyje nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.