Publikuota: 2015 gruodžio 20d. 21:45 , atnaujinta: 2015 gruodžio 20d. 23:57

Milano „Inter“ savoje aikštėje kapituliavo prieš Romo „Lazio“

Turino „Juventus“ futbolininkai
„Scanpix“ nuotr. / Turino „Juventus“ futbolininkai

Sekmadienį sužaisti dar aštuoni „Serie A“ susitikimai. Čempiono titulą ginantis Turino „Juventus“, nors ir dominavo pagal kamuolio kontrolę, svečiuose šventė nelengvą pergalę prieš lygos naujoką „Carpi“.

Šį į priekį pirmajame kėlinyje buvo išvedęs Marco Borriello, tačiau neilgai trukus Mario Mandžukičius pelnė dublį, o antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo Paulis Pogba.

Tiesa, „bianconeri“ galėjo ir prisižaisti, nes mačo pabaigoje į savus vartus dar įsimušė Leonardo Bonucci. Su 33 taškais Massimiliano Allegri kariauna užima ketvirtąją vietą.

„Juvės“ praėjusį turą aplenkta „Roma“ ekipa atsitiesė po sensacijos „Coppa Italia“ ir namie 2:0 įveikė „Genoa“. Sostinės futbolininkams įvarčius pelnė Alessandro Florenzi bei Umaras Sadiqas. Įdomu, jog šis aštuoniolikmetis puolėjas Romoje rungtyniauja nuomos pagrindais ir yra pasiskolintas būtent iš „Serie B“ klubo „Spezia“, kuriam Raulio Garcios auklėtiniai nusileido savaitės viduryje.

Pergales taip pat iškovojo ir kitos dėl „Scudetto“ besigrumiančios ekipos – Florencijos „Fiorentina“ savų sirgalių akivaizdoje ramiai įveikė Veronos „Chievo“, o „Napoli“ po atkaklios bei permainingos kovos Bergame palaužė vietos „Atalanta“ pasipriešinimą.

Labai reikalingus tris taškus svečiuose iškovojo „Milan“ klubas, rezultatyvioje dvikovoje 4:2 nukovęs čempionato naujoką „Frosinone“. „Rossoneri“ atsitiesė nepaisant to, jog po pirmojo kėlinio dar atsilikinėjo vienu įvarčiu. Po pertraukos svečiams pavyko pakreipti įvykius sava linkme Ignazio Abate, Carloso Baccos bei Alexo tikslių smūgių dėka.

Tiesa, 83-ąją minutę pasižymėjęs Federico Dionisi dar įžiebė viltį šeimininkams, bet galiausiai savo žodį tarė puikiai šį sezoną rungtyniaujantis Giacomo Bonaventura. Pergalė Sinišos Mihajlovičiaus auklėtinius kilstelėjo į šeštąją poziciją.

Sužaidus paskutinį vakaro mačą paaiškėjo, kad situacija turnyrinės lentelės viršūnėje darosi vis labiau karšta, nes čempionato lyderis Milano „Inter“ namuose 1:2 pralaimėjo Romos „Lazio“. Šios nesėkmės dėka Roberto Mancini auklėtiniai prieš „Fiorentina“ bei „Napoli“ išlaiko tik vieno taško persvarą.

Pergalę svečiams iš sostinės 87-ąją minutę išplėšė Antonio Candreva. Italas nerealizavo 11 metrų baudinio, bet prišoko prie vartininko atmušto kamuolio ir ištaisė savo klaidą. Atakuojantis saugas savo ekipą į priekį buvo išvedęs jau penktąją minutę, tačiau antrajame kėlinyje pusiausvyrą atstatė Mauro Icardi.

Rezultatai:

„Carpi“ – „Juventus“ 2:3
15’ [1:0] Marco Borriello
18’ [1:1] Mario Mandžukičius
41’ [1:2] Mario Mandžukičius
50’ [1:3] Paulis Pogba
90’ [2:3] Leonardo Bonucci (į savus vartus)

„Atalanta“ – „Napoli“ 1:3
52’ [0:1] Marekas Hamšikas (11 m)
54’ [1:1] Alejandro Daro Gomezas
62’ [1:2] Gonzalo Higuainas
85’ ​[1:3] Gonzalo Higuainas
74’ Jorginho („Napoli“) pašalintas iš aikštės
90’ Gabrielis Paletta („Atalanta“) pašalintas iš aikštės
90’ Marekas Hamšikas („Napoli“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Fiorentina“ – „Chievo“ 2:0
20’ [1:0] Nikola Kaliničius
32’ [2:0] Josipas Iličičius

„Hellas“ – „Sassuolo“ 1:1
35’ [0:1] Sergio Floccari
39’ [1:1] Luca Toni

„Roma“ – „Genoa“ 2:0
42’ [1:0] Alessandro Florenzi
89’ [2:0] Umaras Sadiqas
75’ Edinas Džeko („Roma“) pašalintas iš aikštės

„Frosinone“ – „Milan“ 2:4
19' [1:0] Danielis Ciofani
50' [1:1] Ignazio Abate
55' [1:2] Carlosas Bacca
77' [1:3] Alexas
83' [2:3] Federico Dionisi
90' [2:4] Giacomo Bonaventura

„Sampdoria“ – „Palermo“ 2:0
53' [1:0] Roberto Soriano
76' [2:0] Davidas Ivanas

„Torino“ – „Udinese“ 0:1
41' [0:1] Stipe Perica
64' Molla Wague („Udinese“) pašalintas iš aikštės

„Inter“ – „Lazio“ 1:2
5' [0:1]  Antonio Candreva
61' [1:1] Mauro Icardi
87' [1:2] Antonio Candreva
87' Antonio Candreva („Lazio“) nerealizavo 11 metrų baudinio
90' Felipe Melo („Inter“) pašalintas iš aikštės
90' Sergei Milinkovičius-Savičius („Lazio“) pašalintas iš aikštės

EuroFootball.lt

Aktualu

Seimas noriai priėmė prezidentės siūlomas mokytojų darbo apmokėjimo pataisas

Verslas

Kariuomenei skirta 20 tūkst. eurų bauda už neteisėtą viešąjį pirkimą

Aktualu

„MG Baltic“ byloje liudijantis Dainoras Bradauskas: buvo daug humoro, išgalvotų dalykų

Aktualu

Kauno apygardos teismas: Kručinskų vaikams buvo kilusi grėsmė, jie paimti teisėtai

Sportas

„Skrieja kamuolys“: „Copa Libertadores“ Madride, naujas lyderis Anglijoje ir Lionelio Messi baudos smūgiai

Gyvenimas

E.Jakilaitis apie smurtą šeimose: pareigūnų atsakomybė reaguoti nedelsiant, o ne nustumti situaciją į šoną

Aktualu

Realybės smūgis Theresai May: nori atidėti svarbų balsavimą dėl „Brexit“

Muilo operų karalienei Gabrielai Spanic – 45-eri: geriausia dovana – pasibaigęs karas su sese dvyne

Verslas

„Barclays“ – tik pirmas iš Lietuvos pakilsiantis paukštis?

24sek

Po pralaimėjimo „Žalgiriui“ – sirgalių žinutės ir palaikymas prie „Ryto“ autobuso

Aktualu

„Valstiečiai“ į merus kelia „Naisių vasaros“ aktorių A.Žvinį, buvusį ministrą B.Markauską

Aktualu

Prieš mokytojų mitingą įspėjimais piliečius bauginusi policija atsimušinėja: „Tai privati informacija“

Verslas

Seimas „lopo“ turtingiesiems naudingas mokesčių spragas – taikys 20 proc. GPM

Sportas

Naujas Lionelio Messi žaislas – už 13 mln. eurų

Verslas

Architektų rūmai kreipėsi į teismą dėl įstiklinto fasado Vilniuje

Tapti milijonieriumi Antaną Bosą įkvėpė gyvenimas vaikų namuose: „Internatas mane užgrūdino“

Mokslas.IT

15min studijoje – pokalbis apie 2019 metų technologijas, inovacijas ir jų prognozes