Miuncheno „Bayern“ Bundeslygoje iškovojo triuškinančią pergalę

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sužaistos šešerios 25-ojo turo rungtynės.
Miuncheno „Bayern“ futbolininkai
Miuncheno „Bayern“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Brėmeno „Werder“ namų arenoje priėmė Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Josepo Guardiolos vadovaujama ekipa 4:0 sutriuškino šeimininkus.

Pirmasis bavarus į priekį išvedė Thomasas Mulleris, pasižymėjęs 24-ąją minutę. Antrąjį įvartį šiame susitikime įmušė gynėjas Davidas Alaba, o galutinį tašką 76-ąją ir 90-ąją minutėmis padėjo Robertas Lewandowskis.

Kitose rungtynėse pergales šventė „Mainz“, Frankfurto „Eintracht“ ir „Hoffenheim“, o Berlyno „Hertha“ – Gelzenkircheno „Schalke“ susitikimas baigėsi taikiai.

Rezultatai:

„Werder“ – „Bayern“ 0:4

24' [1 – 0] T.Mulleris

45' [2 – 0] D.Alaba

76' [3 – 0] R.Lewandowskis

90' [4 – 0] R.Lewandowskis

„Augsburg“ – „Mainz“ 0:2

32' [0 – 1] S.Okazaki

90' [0 – 2] K.Ja-Cheolas

„Eintracht“ – „Paderborn“ 4:0

27' [1 – 0] A.Meieris

42' [2 – 0] M.Stendera

55' [3 – 0] S.Aigneris

82' [4 – 0] N.Valdezas

„Hertha“ – „Schalke“ 2:2

21' [1 – 0] A.Ben Hatira

40' [1 – 1] L.Sane'as

82' [2 – 1] G.Haraguchis

90' [2 – 2] J.Matipas

„Hoffenheim“ – „Hamburger“ 3:0

22' [1 – 0] E.Polanskis (11m. baudinys)

81' [2 – 0] E.Polanskis

88' [3 – 0] S.Rudy

19' J.Drobny („Hamburger“) pašalintas iš aikštės