Miuncheno „Bayern“ gavo „vaistininkų“ antausį, taškus prarado ir Dortmundo „Borussia“

Vokietijos Bundeslygos pirmenybėse sužaistos spetynerios 31-ojo turo rungtynės.
„Bayern“ jau beveik Bundelygos čempionai
„Bayern“ jau beveik Bundelygos čempionai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dortmundo „Borussia“ išvykoje nesugebėjo įveikti „Hoffenheim“ ekipos ir sužaidė lygiosiomis 1:1. Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai, tačiau „geltonai juodiems“ dar pirmajame kėlinyje pavyko išlyginti rezultatą.

Kitose rungtynėse taip pat svarbius taškus kovoje dėl antros vietos prarado „Wolfsburg“, rezultatu 2:2 sužaidęs su „Hannover“.

Pergales šiame ture pasiekė „Paderborn“, Gelzenkircheno „Schalke“ ir Brėmeno „Werder“, o „Augsburg“ – „Koln“ susitikimas baigėsi be įvarčių.

Kitose rungtynėse Lėverkuzeno „Bayer“ rezultatu 2:0 įveikė Miuncheno „Bayern“ komandą.

66‘ [1 – 0] Davie Selke

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius