Miuncheno „Bayern“ sutvarkė formalumus Turkijoje

Pirmosiose rungtynėse savo pranašumą įrodę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai sutvarkė reikalus ir Stambule, kur 3:1 nugalėjo „Bešiktaš“ bei žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį.
Stambulo „Bešiktaš“ – Miuncheno „Bayern“
Stambulo „Bešiktaš“ – Miuncheno „Bayern“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmosios komandų rungtynės baigėsi bavarų pergale 5:0.

Pirmąjį įvartį Turkijoje 18-ąją minutę pelnė Thiago Alcantara, kuriam puikų perdavimą atliko Thomasas Muelleris.

Iškart po pertraukos krito ir antras svečių įvartis. 46-ąją minutę Gokhanas Gonulas nukreipė kamuolį į savo vartus.

Rezultatą 59-ąją minutę sušvelnino Vagneris Love'as, kuris nestipriu, bet labai tiksliu smūgiu įrideno paguodos įvartį.

Sandro Wagneris 84-ąją minutę petimi po Davido Alabos perdavimo pelnė ir trečiąjį „Bayern“ įvartį.

Vietas tarp aštuonių stipriausių žemyno komandų jau yra užsitikrinę Madrido „Real“, „Manchester City“, Turino „Juventus“, „Liverpool“, „Sevilla“ ir „Roma“ klubai.

Dėl paskutinės vietos tarp 8 geriausių trečiadienio vakarą kovos „Barcelona“ ir „Chelsea“ ekipos.