Mokinys mokytojui neįgnybo: „Spurs“ po baudinių išspyrė „Chelsea“ ekipą

Anglijos futbolo lygos taurės (Carabao cup) turnyre antradienį prasidėjo aštuntfinalio etapas. Londono derbyje „Tottenham Hotspur“ po baudinių serijos pranoko „Chelsea“ ekipą. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi taikiai 1:1.

19-ąją minutę stipriu smūgiu pažeme svečius į priekį išvedė Timo Werneris.

Visgi baigiantis mačui, 83-ąją minutę, Erikas Lamela pasinaudojo varžovų klaida gynyboje ir sugebėjo rezultatą išlyginti.

Pagal varžybų reglamentą pratęsimas nebuvo žaidžiamas ir iš karto buvo mušami 11m baudiniai. Serijos nelaimėliu tapo Masonas Mountas, pramušęs penktąjį „mėlynųjų“ baudinį. Visi „Spurs“ smūgiai tikslą pasekė.

Šiame mače akis į akį susitiko Jose Mourinho ir buvęs jo ilgametis auklėtinis „Chelsea“ klube bei vienas svarbiausių žaidėjų Frankas Lampardas.

„Spurs“ varžovą kitame turnyro etape lems burtai, kurie bus traukiami kai bus sužaisti visi aštuntfinalio mačai.