Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mūšiui stadionas bus paruoštas

Vakar jau buvo parduoti praktiškai visi 9,5 tūkst. bilietų į šeštadienį S.Dariaus ir S.Girėno stadione planuojamas Lietuvos ir Prancūzijos rinktinių grumtynes.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vakar jau buvo parduoti praktiškai visi 9,5 tūkst. bilietų į šeštadienį S.Dariaus ir S.Girėno stadione planuojamas Lietuvos ir Prancūzijos rinktinių grumtynes.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentui Liutaurui Varanavičiui užsiminus, jog šeštadienį Kaune planuojamas Lietuvos ir Prancūzijos rinktinių mūšis gali būti nukeltas, šalyje kilo nemenkas sąmyšis. Tačiau, kaip „15min“ ir kone visus 9,5 tūkst. bilietų į rungtynes išpirkusius gerbėjus ramino S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro direktorius Vytas Snarskis, stadionas bus pasiruošęs.

„Nesuprantu, iš kur atsirado tokios kalbos, nes nematau priežasčių, kodėl varžybas reikėtų nukelti. Stadionas iš principo, pagal esamas oro sąlygas, tikrai bus paruoštas. Futbolas juk vyksta bet kokiu oru“, – „15min“ sakė V.Snarskis.

Jeigu iškristų sniegas, turime paruošę 50 šluotų, susitarę su jaunimu, savanoriais – eisim ir šluosim aikštelę prieš pat rungtynes. Aišku žalios žolės nebus, kadangi dažų neturime ir nedažysime, – šypsodamasis sakė Vytas Snarskis.Gamta S.Dariaus ir S.Girėno stadione triūsiančių darbuotojų tikrai nelepina. Porą pastarųjų dienų Kaune tai lijo, tai snigo, todėl aikštelė jau keletą kartų buvo sausinama. Tik vakar darbuotojai gavo galimybę aikštelę palyginti volu.

„Aišku, danga yra tokia, kokia yra būdinga šiam metų periodui ir kitokios mes nepadarysime. Stengiamės maksimaliai, kiek galima, ją išlyginti. Užvelėnavome vartininkų aikšteles, kurios dabar nebėra visai plikos. Ruošdami stadioną ne vienerioms varžyboms, o visam sezonui, rudenį pripylėme nemažai smėlio, o kadangi žolės vegetacija, aišku, dar nėra neprasidėjusi, tai aikštelė dabar yra pilka“, – teigė S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro direktorius.

Sniegą nušluotų

Vis dėlto didžiausiu galvos skausmu stadioną ruošiantiems darbuotojams dabar yra ne aikštelės spalva, o sinoptikų savaitgalį pranašaujami šalčiai ir krituliai.

„Jeigu iškristų sniegas, turime paruošę 50 šluotų, susitarę su jaunimu, savanoriais – eisim ir šluosim aikštelę prieš pat rungtynes. Aišku žalios žolės nebus, kadangi dažų neturime ir nedažysime. Tačiau viskas kitas yra – vartai yra, kita būtina futbolo rungtynėms amunicija irgi yra, o smulkmenos neturėtų sutrukdyti įvykti varžyboms“, – su šypsena vakar pasakojo V.Snarskis.

Pašnekovas sutiko, kad nemažai problemų pasiruošti šeštadienį planuojamam Lietuvos ir Prancūzijos rinktinių mūšiui sukėlė ir stadione dar praėjusiais metai prasidėję paruošiamieji darbai liepos 16–19 dienomis įvyksiančiam Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionatui.

„Stadionas yra ruošiamas Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionatui, o ne futbolo varžyboms. Tačiau galiu pažadėti, jog visos smulkmenos bus sutvarkytos ir techniniai dalykai jokių problemų įvykti futbolo varžyboms nesukels. Išskyrus orą, to numatyti negalime“, – tikino V.Snarskis.

Galutinį žodį tars UEFA inspektorius, kuris į Kauną atvyks tik penktadienį, likus vos parai iki 2010 metų pasaulio čempionato 7-osios atrankos grupės varžybų tarp Lietuvos ir Prancūzijos rinktinių. Jeigu jo netenkins aikštelės arba stadiono būklė rungtynės gali būti nukeltos į kovo 29-ą, sekmadienį, o blogiausiu atveju – ir į dar tolimesnes dienas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką