Namuose nenugalimas: Šiaurės Londono derbyje triumfavo „Arsenal“

Anglijos „Premier“ lyga šeštadienį prasidėjo įspūdingu Šiaurės Londono derbiu. „Arsenal“ po trejų metų pertraukos namuose 2:0 nukovė „Tottenham Hotspur“ ekipą.
Šiaurės Londono derbis
Šiaurės Londono derbis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Emirates“ stadione vykusiose rungtynėse buvo ne tik Londono, bet ir Sanchezų derbis. 35-ąją minutę kolumbietis Davinsonas Sanchezas tempė už marškinėlių ir pargriovė čilietį Alexį Sanchezą ir teisėjas paskyrė baudos smūgį „Tottenham“ vartų link.

Mesutas Ozilas stojo prie kamuolio ir pasiuntė jį į baudos aikštelę, kur jį galva į vartus nukreipė Shkodranas Mustafi.

Nuo debiuto 2013 metais M.Ozilas „Premier“ lygoje jau atliko 45 rezultatyvius perdavimus – daugiau nei bet koks kitas žaidėjas.

Vos po 300 sekundžių „Arsenal“ mušė antrą įvartį. Puikiai sužaidė Alexandre Lacazette, kuris perdavė kamuolį A.Sanchezui, kuris užbaigė ataką galingu smūgiu per H.Llorį.

Antrajame kėlinyje „Tottenham“ treneris M.Pochettino nusprendė imtis griežtų permainų ir išėmė iš žaidimo nieko stebuklingo nesukūrusius H.Kane'ą ir Delle Alli.

Juos pakeitė Fernando Llorente ir Sonas Heungas-Minas.

Tai vaizdo itin nepakeitė. A.Sanchezas net buvo arti trečiojo „Arsenal“ įvarčio, tačiau komandą išgelbėjo H.Lloris.

„Arsenal“ klubui dėl traumos negalėjo padėti Olivier Giroud.

Šiaurės Londono derbį „Arsenal“ laimėjo pirmą kartą nuo 2014 metų kovo. Iki šiol ketverias pergales šventė „Tottenham“, dukart buvo lygiosios.

Namuose „Arsenal“ laimėjo jau vienuolika „Premier“ lygos rungtynių iš eilės.

„Arsenal“ su 22 taškais pakilo į penktąją vietą Anglijos čempionate. Tašku daugiau turintis „Tottenham“ klubas išliko trečioje vietoje, tačiau jį gali aplenkti Londono „Chelsea“.