Tiesiogiai
VALINSKAS ŽINO: prezidento rinkimų naktis tiesiogiai

„Napoli“ pratęsė įspūdingą žygį, „AC Milan“ klupo prieš autsaiderius

„Napoli“ komanda toliau siautėja „Serie A“ pirmenybėse – Diego Maradonos miesto komanda vėl iškovojo pergalę.

Neapolio ekipa 2:0 namuose nugalėjo „Empoli“ ekipą.

Nuo 11 metrų žymos įvartį 69-ąją minutę pelnė ir komandą į priekį vedė Hirvingas Lozano, o tašką rungtynėse padėjo 88-ąją minutę pasižymėjęs Piotras Zielinskis.

Maža to, rungtynes „Empoli“ baigė žaisdamas 10 prieš 11, mat iš aikštės antrojo kėlinio viduryje buvo išvarytas Sebastiano Luperto.

Tai buvo jau 10-oji iš eilės „Napoli“ pergalę Italijos čempionate. Apskritai, per 14 rungtynių komanda laimėjo 12 kartų ir dukart sužaidė lygiosiomis.

„Napoli“ turi jau 38 taškus ir užtikrintai pirmauja Italijos pirmenybėse.

„AC Milan“ ekipai sekėsi prasčiau – sužaidė 0:0 išvykoje su „Cremonese“.

Milano komanda turnyro lentelėje lieka antroje vietoje su 30 taškų, o štai „Cremonese“ klubui tai buvo tik 7-tas taškas. Ši komanda yra vos 18-oje vietoje.