Naujoko įvartis ir parklupdytas „Arsenal“ – „Manchester United“ žygis tęsiasi

Pergalių seriją Anglijos „Premier“ lygoje pratęsė „Manchester United“ ekipa, namuose 3:1 įveikusi be pralaimėjimų šį sezoną žengusį Londono „Arsenal“.
Antony įvartis debiutiniame mače
Antony įvartis debiutiniame mače / AFP/„Scanpix“ nuotr.

22-ejų Antony, už kurį „Ajax“ klubui „raudonieji velniai“ sumokėjo 95 mln. eurų, jau debiutiniame mače pasižymėjo įvarčiu.

Antony 35-ą minutę išvedė „Manchester United“ į priekį, pakeldamas iš vietų „Old Traford“ stadiono žiūrovus.

Nors 60-ą minutę Bukayo Saka išlygino rezultatą ir, atrodė, „Arsenal“ perėmė iniciatyvą – „Manchester United“ atsitiesė ir atsakė dviem Marcuso Rashfordo įvarčiais (66 ir 75 min.).

Dviem pralaimėjimais sezoną pradėjęs „Manchester United“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

Tai tik trečias kartas „Premier“ lygos istorijoje, kai sezoną pradėjusi dviem pralaimėjimais vėliau komanda laimi keturis kartus iš eilės: 2011-12 metais tai padarė „Tottenham“ , o 2018-19 metais – „Arsenal“.

„Arsenal“ prarado pirmuosius taškus, bet lieka lyderiu.

Tiesa, „Manchester City“ ir „Tottenham“ lieka vienintelėmis „Premier“ lygos komandomis, dar nepralaimėjusiomis šį sezoną.

Toliau turnyro lentelės dugne murkdosi 2016 m. Anglijos čempionas „Leicester City“ klubas.

„Leicester City“ svečiuose 2:5 nusileido fantastiškai sezoną pradėjusiai „Brighton & Hove Albion“ vienuolikei.

Penktą kartą iš eilės pralaimėjęs „Leicester City“ per šešis turus iškovojo tik tašką ir yra paskutinis.

„Brighton & Hove Albion“ su 13 taškų įsitaisė ketvertuke.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius