Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 13d. 13:21

Neapdainuotieji Danijos herojai: nenusakoma rinktinės kapitono ir vartininko pagalba

Vos tragedija nepasibaigęs Danijos futbolo rinktinės futbolininko Christiano Erikseno incidentas aikštėje privertė susimąstyti, kaip svarbu, jog kiekvieną asmenį suptų rūpestingi ir mylintys žmonės. Dano gyvybę išgelbėjo laiku atskubėję medikai, tačiau negalima pamiršti ir kitų neapdainuotųjų herojų – vartininko Kaspero Schmeichelio ir ypatingai kapitono Simono Kjaerio, kuris pirmasis suskubo prie tautiečio.

Prie 43-ąją rungtynių minutę netikėtai ant žemės susmukusio Ch.Erikseno pirmasis prišoko rinktinės kapitonas 32-ejų Simonas Kjaeris, suteikęs visą būtiną pirmąją pagalbą, iki kol prie futbolininko iš kitos aikštės pusės atskubėjo medicininis personalas.

Danijos rinktinės emocinis vedlys pasirūpino, kad sąmonę praradęs Ch.Eriksenas nepaspringtų savo liežuviu, atstatė jo kaklo padėtį ir tuo pačiu atlaisvino kvėpavimo takus, kad tautietis galėtų kvėpuoti.

Atvykus medikams kartu su patyrusiu vartininku Kasperu Schmeicheliu jis subūrė komandos draugus ir išstatė juos ratu aplink nukentėjusį, jog šiurpinantys vaizdai ir visa Ch.Erikseno atgaivinimo operacija nebūtų pasiekiama tiek per susitikimą transliuojančias kameras, tiek ir stadione susirinkusiems aistruoliams.

K.Schmeichelis ir S.Kjaeris netrukus suskubo raminti ir guosti ant žaliosios vejos pasirodžiusią Ch.Erikseno mylimąją.

„Turime padėkoti medicininiam personalui. Daug kalbame apie patį futbolą ir kitus kvailus dalykus, tačiau būtent jie – medikai – yra tikrieji HEROJAI. Šiandien, kaip ir kiekvieną kitą dieną.

Taip pat, ačiū visiems Danijos futbolininkams, o ypatingai – Simonui Kjaeriui. Tokie veiksmai ir parodo KOMANDĄ. Laikykis, Chrisai“, – rašė garsus futbolo žurnalistas Fabrizio Romano.

Palaikymą Ch.Eriksenui išreiškė ir UEFA sprendimo dėl rungtynių (ne)pratęsimo stadione laukę Danijos ir Suomijos aistruoliai. Jie susivienijo ir sukūrė gražią skanduotę – suomiai ją pradėdavo žodžiu „Christian“, o tuomet estafetę perimdavo danai, garsiai užtraukdavę „Eriksen“.

Šiandien pranešimą apie Ch.Erikseno būklę išplatino ir Danijos futbolo federacija.

Žinutėje dėstoma, kad futbolininko būklė stabili, jis ir toliau bus nuolatos prižiūrimas ligoninėje. Danas jau spėjo pasikalbėti su federacijos atstovais ir pasiųsti didžiausius linkėjimus savo komandos draugams.

Žurnalisto F.Romano teigimu, Ch.Eriksenas su kitais rinktinės nariais susisiekė dar vakar ir jausdamasis geriau jų paprašė tęsti rungtynes.

Visai rinktinei taip pat bus suteikta psichologinė „krizių pagalba“, kuri padės susitelkti po vakarykščio incidento.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

36:33
02:43
00:55

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką