Neįtikėtiname I lygos finiše – „Panevėžio“ triumfas

„Panevėžio“ klubas ilgai vargo, tačiau sugebėjo palaužti Kėdainių „Nevėžį“ 2:1 ir užsitikrino I lygos titulą bei kelialapį į A lygą.
„Panevėžys“ – „Nevėžis“
„Panevėžys“ – „Nevėžis“ / nuotr. fk-panevezys.lt
Temos: 1 Alytaus Dainava

Jei šios rungtynės būtų pasibaigusios lygiosiomis, pirmąją vietą būtų užėmusi Alytaus „Dainava“.

Iki 70 minutės rezultatas Panevėžyje buvo lygus 0:0, tačiau Andrejus Karvatskis savo galingu šūviu iš 30 metrų nuginklavo „Nevėžio“ vartininką Mindaugą Malinauską.

Susitikimui einant į pabaigą, įtampos žaidime nemažėjo. Kėdainių klubui pavyko išlyginti rezultatą 88 minutę, kai Rimvydas Lipnevičius išnaudojo oponentų klaidą ir galva pasiuntė kamuolį į vartus iš arti.

Tačiau jau po minutės „Panevėžio“ pirmojo įvarčio autorius A.Karvatskis po minutės dar kartą nustelbė vietinę publiką ir tolimu šūviu į kairįjį kampą pelnė įvartį.

Paskutinėmis minutėmis „Nevėžis“ spaudė varžovus, bet Aukštaitijos sostinės ekipa išlaikė persvarą ir iššovė pergalės šampaną.

Alytiškiai namuose paskutinėse sezono rungtynėse be didesnio vargo 6:0 sutriuškino „Kupiškį“.

Tai reiškia, kad pirmąją vietą užėmė „Panevėžys“ (58 tšk.), antra liko „Dainava“ (57 tšk), o bronza tenkinsis taip pat vilčių laimėti I lygą prieš paskutinį turą turėjęs „Nevėžis“ (53 tšk.).