Nenugalimojo statusas – panaikintas: „Bayern“ suklupo po beveik 10 mėnesių pertraukos

Šeštadienį netikėtai suklupus Dortmundo „Borussia“, sekmadienį Vokietijos Bundeslygoje užfiksuota dar didesnė staigmena – šalies čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai svečiuose 1:4 nusileido „Hoffenheim“.
Leroy'us Sane
Leroy'us Sane / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sunku patikėti, tačiau paskutinį sykį bavarai oficialiose rungtynėse pralaimėjo 2019 metų gruodžio pradžioje, kuomet nacionaliniame čempionate buvo nusileista Menchengladbacho „Borussia“. Nuo to karto „Bayern“ vienintelį sykį sužaidė lygiosiomis, o visi kiti susitikimai baigdavosi jų pergalėmis.

Per šį laikotarpį Miuncheno ekipa laimėjo Bundeslygą, šalies futbolo taurę, UEFA Čempionų lygą ir UEFA Supertaurę.

Šiame mače pirmą kartą per dvejus metus startinėje „Bayern“ sudėtyje neišvydome Roberto Lewandowskio, kuris dar jaučia nuovargį po užsitęsusio praėjusio sezono.

Du įvarčius (16 ir 24 min.) į savo vartus praleidę bavarai savo įvarčių sąskaitą atidarė 36 min., kuomet pasižymėjo Joshua Kimmichas.

Antrajame kėlinyje H.Flickas į kovą metė ir R.Lewandowskį, tačiau lenkas per kiek daugiau nei pusvalandį savojo įvarčio nesusimedžiojo.

Lemiamu rungtynių įvykiu tapo 77-oji minutė, kuomet trečią šeimininkų įvartį pelnė Andrejus Kramaričius.

„Hoffenheim“ neatleido žaidimo vadelių ir per pridėtą teisėjo laiką galutinai sunaikino varžovus – baudinį realizavo tas pats A.Kramaričius.