Nepriekaištingas H.Kane'o ir G.Bale'o duetas lėmė „Tottenham“ pergalę

Užtikrintą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo Londono „Tottenham Hotspur“. Harry Kane'o ir Garetho Bale'o vedami „spursai“ namuose 4:1 sutriuškino Londono „Crystal Palace“.
Harry Kane'as ir Garethas Bale'as
Harry Kane'as ir Garethas Bale'as / „Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojams minėti du žaidėjai įmušė po du įvarčius.

Pirmasis įvartis krito 25-ąją minutę, kai H.Kane'o perdavimo sulaukęs G.Bale'as nukreipė kamuolį į tinklą iš artimos distancijos.

Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką svečiai spėjo išlyginti rezultatą – Christianas Benteke smūgiu galva nepaliko jokių šansų „Tottenham“ vartininkui Hugo Llorisui.

Visgi ilgai lygus rezultatas po pertraukos neišsilaikė – jau 49-ąją minutę po gražios kombinacijos ir H.Kane'o perdavimo G.Bale'as įmušė antrą savo įvartį, šį kartą – galva.

Jau po trijų minučių H.Kane'as pasižymėjo ir pats, fantastišku smūgiu nukreipdamas kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Paskutinis rungtynių įvartis krito 76-ąją minutę, kai Son Heung-mino idealaus perdavimo sulaukusiam H.Kane'ui teliko nukreipti kamuolį į tuščius vartus iš kelių metrų.

Trečią kartą iš eilės laimėję Jose Mourinho auklėtiniai šoktelėjo turnyrinėje lentelėje – dabar jie jau šešti ir nuo pirmojo ketverto atsilieka vos dviem taškais.