Neregėtas chaosas Rumunijoje: žiūrovas nokautavo varžovų futbolininką, į vartininką pataikė deglas

Įsibrovėlis futbolininką puolė smūgiu kumščiu iš nugaros.
Kadras iš video / Įsibrovėlis futbolininką puolė smūgiu kumščiu iš nugaros.
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Rumunijos futbolo čempionato mačas tarp Bukarešto „Steaua“ ir Ploješčio „Petrolul“ klubų dėl neregėto chuliganizmo buvo nutrauktas.

Sostinės ekipa pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo 2:0, kai į aikštę išbėgo, įtariama, su narkotikų grupuotėmis susijęs „Petrolul“ aistruolis bei iš nugaros trenkė „Steaua“ gynėjui George'ui Galamazui į galvą.

Komandos draugą puolė ginti kiti žaidėjai, spėję gerokai apspardyti chuliganą, kol į aikštę sugužėjo tvarką palaikantys pareigūnai.

Arbitras parodė raudonas korteles įsibrovėlį auklėjusiems Novakui Martinoviciui ir Razvanui Stancai, tačiau chaosas tuo nesibaigė.

Praėjus vos kelioms minutėms, į aikštę atskriejęs deglas kliudė „Steaua“ vartininką Ciprianą Tatarusanu. Teisėjui neliko kitos išeities, kaip tik rungtynes nutraukti, o pergalė veikiausiai bus įskaityta „Steaua“ vienuolikei.

Kadangi tiek G.Galamazas, tiek C.Tatarusanas atsidūrė ligoninėje, „Petrolul“ stadionas greičiausiai bus uždarytas vieneriems metams.