Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 19d. 14:51

„Nesu pavojingas nusikaltėlis“, – maldavo Rusijos futbolininkas, bet liko už grotų

Aleksandras Kokorinas pasirodė Maskvos teisme.
„Scanpix“ nuotr. / Aleksandras Kokorinas pasirodė Maskvos teisme.

Maskvos teismas penktadienį atmetė Rusijos futbolo žvaigždės Aleksandro Kokorino prašymą pakeisti kalėjimą į namų areštą.

Teismas nusprendė, kad Sankt Peterburgo „Zenit“ puolėjas 27 metų A.Kokorinas ir „Krasnodar“ saugas 30-metis Pavelas Mamajevas liks tardymo izoliatoriuje už grotų bent iki gruodžio 8 dienos.

Du Rusijoje populiarūs futbolininkai kaltinami per vieną parą Maskvos centre sukėlę du incidentus, per kuriuos nukentėjo trys žmonės. Gatvėje jie sumušė televizijos žurnalistės Olgos Ušakovos vairuotoją, o kavinėje du aukštus valdininkus Denisą Paką ir Sergejų Gaisiną.

Kiek anksčiau buvo atmesta P.Mamajevo apeliacija, o penktadienio vidurdienį tą patį išgirdo ir A.Kokorinas, nepaisant įvairių pastangų ištrūkti iš kalėjimo.

A.Kokorino motina pasiūlė pateikti 10 mln. rublių (132 tūkst. eurų) užstatą, kad jos sūnus būtų paleistas iš izoliatoriaus.

Pats futbolininkas, sėdėdamas už grotų teisme, irgi maldavo. „Aš ne kartą atsiprašiau, taip pat ir asmeniškai, – kalbėjo 27 metų futbolininkas. – Pripažįstu kaltę ir gailiuosi. Negarbingas poelgis. Klaida tapo pamoka visam gyvenimui. Pasielgiau taip, nes kilo konfliktas. Aš nesu pavojingas nusikaltėlis, aš viešas žmogus, slėptis ir trukdyti tyrimui neketinu. Labai noriu atlyginti kaltę. Nemalonus purvas televizijoje ir internete. Visų prašau atleisti. Absoliučiai visų.“

„Scanpix“ nuotr./Aleksandras Kokorinas pasirodė Maskvos teisme.
„Scanpix“ nuotr./Aleksandras Kokorinas pasirodė Maskvos teisme.

P.Mamajevą ir muštynėse taip dalyvavusį A.Kokorino jaunesnįjį brolį teisme gynė po vieną advokatą, o A.Kokoriną – iškart du.

„Pažiūrėkite į šį jauną žmogų! Jis turi armiją sirgalių! – pareiškė A.Kokorino advokatė Tatjana Stukalova. – Nejaugi už Rusijos rinktinę žaidžia chuliganai? Nežlugdykite šio vaikino. Nežlugdykite sportininko! Duokite jam galimybę treniruotis. Kalbu tuo pačiu ir už Mamajevą – berniukams turi būti suteiktas šansas.“

A.Kokoriną gynė ir „Zenit“ klubas, pavadinęs puolėjo elgesį gėdingu, bet jam neįprastu. „Jokiu būdu nepateisiname Kokorino, tik norime pastebėti, kad toks elgesys jam nėra būdingas. Mes jį vertiname kaip drausmingą ir atsakingą aukšto lygio sportininką, ne kartą patekusį į geriausių Rusijos futbolininkų sąrašus, o tai liudija apie jo profesionalumą“, – „Zenit“ prašymą perskaitė teisėjas.

A.Kokorinas ir P.Mamajevas į skandalus įsivelia ne pirmą kartą. Po 2016 metų Europos futbolo čempionato grupių varžybų, iš kurių Rusijos rinktinė neiškopė į aštuntfinalį, paviešinti video įrašai rodė, kaip abu futbolininkai smaginasi Monako naktiniame klube, kuomet padavėjos neša butelius šampano grojant Rusijos himnui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką