Nesustabdomas Andrejus Paniukovas atvedė „Atlantą“ į pergalę prieš „Utenį“

Klaipėdos „Atlanto“ puolimo lyderis Andrejus Paniukovas į savo sąskaitą įsirašė dar du įvarčius bei padėjo uostamiesčio klubui iškovoti antrąją pergalę iš eilės. Konstantino Sarsanijos auklėtiniai po atkaklios kovos 2:1 (1:1) įveikė A lygos debiutantę Utenos „Utenio“ ekipą.
Andrejus Paniukovas
Andrejus Paniukovas / alyga nuotr.

Kovingoje akistatoje pirmasis pavojingas epizodas kilo 17 minutę. Greitos atakos metu Linas Savastas atliko perdavimą Mindaugui Grigaravičiui, tačiau saugo iš arti smūgiuotą kamuolį puikiai atrėmė Edvinas Gertmonas.

„Utenio“ futbolininkai turėjo iniciatyvą ir rengdavo aštresnes atakas, o viena jų 37 minutę pasibaigė pirmuoju įvarčiu. Gražaus išpuolio metu Edgaras Mastianica atmetė kamuolį Valentinui Jeriomenkai, kuris galingu smūgiu iš toli nuginklavo „Atlanto“ vartininką. Tai buvo pirmasis Mindaugo Čepo auklėtinių įvartis šiame sezone.

Vis dėlto nominalūs aikštės šeimininkai ilgai persvara džiaugtis negalėjo. Eilinį puikų reidą dešiniuoju kraštu surengė Robertas Vėževičius ir, tiksliai perdavęs kamuolį link A.Paniukovo, galėjo tik stebėti, kaip 38 minutę rusas precizišku smūgiu vienu lietimu išlygino rezultatą.

Po pertraukos „Utenio“ žaidėjai nerodė tokio kokybiško žaidimo, tad pirmuoju smuiku pradėjo griežti svečiai iš Klaipėdos. Nors atlantiečiai kurį laiką keldavo gaisrą prie varžovų vartų tik standartinių padėčių metu, tačiau po to pradėjo rengti aštrius išpuolius, kuriuos uteniškiai būdavo priversti stabdyti pražangomis.

Atlikti baudos smūgio stojo A.Paniukovas ir, nestipriai smūgiavęs į tolimąjį vartų kampą, persvėrė rezultatą.

66 minutę varžovus išprovokavo Dovydas Norvilas, o iki „Utenio“ vartų buvo likę maždaug 20 metrų. Atlikti baudos smūgio stojo A.Paniukovas ir, nestipriai smūgiavęs į tolimąjį vartų kampą, persvėrė rezultatą. Reikia pripažinti, jog Igno Plūko pastatyta gyvatvorė nebuvo itin patikima.

Po praleisto įvarčio nominalūs aikštės šeimininkai pradėjo rungtyniauti dar blankiau. Klaipėdiečių gynėjai be vargo nutraukdavo visus varžovų išpuolius ir staigiai kontratakuodavo. Nors itin aštrių epizodų svečiai prie „Utenio“ vartų nesukūrė, tačiau demonstruodami patikimą gynybą savo aikštės pusėje, atmušė visas M.Čepo kariaunos atakas.

Utenos „Utenis“ – Klaipėdos „Atlantas“ 1:2 (1:1)

„Utenis“: I.Plūkas, J.Aleksandravičius, R.Freidgeimas, M.Fridrikas, D.Gunevičius, Ž.Banys, M.Grigaravičius, V.Jeriomenko (73 min. A.Arlauskas), E.Mastianica, L.Savastas (73 min. J.Vereščiakas), I.Tračynskis (84 min. V.Kavaliauskas).

„Atlantas”: E.Gertmonas, R.Baravykas, M.Beneta, M.Kazlauskas, R.Šveikauskas, G.Žukauskas, A.Bartkus, D.Norvilas (90+2 min. D.Navikas) , R.Vėževičius, M.Maksimovas, A.Paniukovas.

Įvarčiai: V.Jeriomenko (37) ; A.Paniukovas (38, 66)

Geltonos kortelės: V.Jeriomenko (61) ; R.Vėževičius (42), R.Šveikauskas (53), A.Paniukovas (79).

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10. „Trakai“ 1 0 0 1 1:5 0

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: A.Paniukovas („Atlantas“) – 6, T.Radzinevičius („Sūduva“) – 4, A.Velička („Spyris“) ir Elivelto („Žalgiris) – po 2 įvarčius.