2018 06 24 /19:50

Netikėtų H grupės lyderių akistatoje – rezultatyvios lygiosios

Senegalo rinktinė dukart pirmavo mače su Japonija, tačiau kovingieji futbolo samurajai dukart lygino rezultatą, ir šis H grupės mačas Jekaterinburge baigėsi taikiai – 2:2.
Japonija – Senegalas
Japonija – Senegalas / „Scanpix“ nuotr.

Senegalui įvarčius pelnė Sadio Mane (11 min.) ir Moussa Wague (71 min.), Japonijai – Takashi Inui (34 min.) ir Keisuke Honda (78 min.).

Primename, jog abi šios komandos pirmajame ture įveikė favoritais laikytus varžovus.

Japonai rezultatu 2:1 nugalėjo Kolumbiją, Senegalas tokiu pat rezultatu pranoko Lenkiją ir tapo vienintele Afrikos valstybe, šį čempionatą pradėjusia pergalingai.

Senegalas išlieka nepralaimėjęs Japonijai, nors šios šalys susitiko jau ketvirtą kartą. Senegalas laimėjo 2:0 ir 1:0 atitinkamai 2001 ir 2003 metais, o dar 1987 m. rungtynės pasibaigė lygiosiomis 2:2.

Rungtynių eiga. Japonija – Senegalas

90+3 min. Mačo pabaigoje Senegalas kėlė gaisrus Japonijos baudos aikštelėje, tačiau atlikti pergalingo smūgio nesugebėjo.

78 min. Įvartis! Vos 5 minutes aikštėje praleidęs Keisuke Honda išlygino rezultatą. Senegalo vartininkas išbėgo iš vartų, bet nepasiekė kamuolio. Japonas suvaldė kamuolį ir pasiuntė jį į tuščius vartus.

71 min. Įvartis! Senegalas dar kartą atsidūrė priekyje. Kairiajame atakos krašte pradėtą regzti išpuolį užbaigė dešinio krašto žaidėjas Moussa Wague, vieno lietimo smūgiu „uždaręs“ visą baudos aikštelę perskrodusį perdavimą.

64 min. Dar vienas epizodas, kuriame Japonija galėjo išsiveržti į priekį, tačiau kamuolys po techniško Takashi Inui smūgio atsimušė į skersinį.

61 min. Yuya Osako pritrūko vos kelių centimetrų, kad „uždarytų“ žemą perdavimą iš krašto.

58 min. Atžagaria ranka varžovui į veidą smogęs B.Niangas nubaustas geltona kortele.

55 min. Nedidelė japonų vartų apgultis baigėsi Mbaye Niango smūgiu. Stipriai ir pažeme siųstą kamuolį japonų vartų sargas sugavo.

38 min. Badou Ndiaye puikiu perdavimu išvedamas prieš vartininką, tačiau kairės kojos smūgiu senegaliečiui E.Kawashimos pergudrauti nepavyko.

33 min. Įvartis! Takashi Inui išlygino rezultatą. Nieko pavojingo per pirmąjį pusvalandį nesukūrusi Japonija įvarčiu pavertė jau pirmąjį smūgį į vartų plotą. Rezultatyvią ataką japonai pradėjo tolimu perdavimu.

30 min. Pavyzdingai gindamasis Senegalas neleido japonams priartėti prie baudos aikštelės ir susikurti pavjingų progų.

16 min. Makoto Hasebe turėjo progą smūgiui, tačiau Senegalo gynėjai blokavo šį bandymą.

10 min. Įvartis! Kuriozinis įvartis krito į Japonijos vartus. Vartininkas Eiji Kawashima labai nesėkmingai atmušė kamuolį, kuris atsimušęs į Sadio Mane kojas įkrito į vartus.

Komandų sudėtys:

Japonija: Eiji Kawashima („Metz“, Prancūzija), Hiroki Sakai („Marseille“, Prancūzija), Maya Yoshida („Southampton“, Anglija), Yuto Nagatomo (Stambulo „Galatasaray“, Turkija), Genas Shoji („Kashima Antlers“), Makoto Hasebe (Frankfurto „Eintracht“, Vokietija), Gaku Shibasaki (Madrido „Getafe“, Ispanija), Genki Haraguchi („Hanover“, Vokietija), Shinji Kagawa (Dortmundo „Borussia“, Vokietija),Takashi Inui („Eibar“, Ispanija), Yuya Osako (Bremeno „Werder“, Vokietija).

Senegalas: Khadimas Ndiaye („Horoya“), Youssoufas Sabaly („Bordeaux“, Prancūzija), Salifas Sane („Hannover“, Vokietija), Kalidou Koulibaly („Napoli“, Italija), Moussa Wague (Epeno „KAS“, Belgija), Idrissa Gueye (Liverpulio „Everton“, Anglija), Alfredas Ndiaye („Wolverhampton“, Anglija), Badou Ndiaye („Stoke City“, Anglija), Mbaye Niangas („Torino“, Italija), Ismailas Sarras („Rennes“, Prancūzija), Sadio Mane („Liverpool“, Anglija).

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?