„Newcastle“ pakako sezono – komanda grįžta į „Premier“ lygą

Pirmadienio vakarą „Newcastle United“ futbolininkai namuose 4:1 nugalėjo „Preston North End“ ekipą ir užsitikrino sugrįžimą į „Premier“ lygą, iš kurios iškrito tik pernai.
Ayoze Perezas
Ayoze Perezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Championship“ divizione Rafaelio Benitezo auklėtiniai buvo iškovoję vos vieną tašką per trejas pastarąsias rungtynes, tačiau po šios pergalės įgijo 9 taškų persvarą prieš trečioje vietoje esantį „Reading“ klubą.

Ayoze Perezo įvartis išvedė šeimininkus į priekį 7-ąją minutę, tačiau 14-ąją rezultatą išlygino Jordanas Hugillas.

Vis dėlto Christianas Atsu pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė „Newcastle“ dar kartą į priekį, o 64-ąją minutę raudoną kortelę už žaidimą ranka baudos aikštelėje užsidirbo Paulas Gallagheris.

Mattas Ritchie realizavo 11 metrų baudinį, o 67-ąją minutę ketvirtąjį įvartį pelnė A.Perezas.

Vietą kito sezono „Premier“ lygoje jau anksčiau buvo užsitikrinęs „Brighton“ klubas, kuris pirmadienį 0:2 pralaimėjo „Norwich“.

Iki „Championship“ pabaigos likus dviems mačams „Brighton“ yra pirmas su 92 taškais, o „Newcastle“ turi 88, tad kova dėl pirmosiose vietoje dar nėra baigta.