„Newcastle“ toliau žengia elito link: nukovė „Tottenham Hotspur“

Saudo Arabijos investicijomis pripumpuoti „Newcastle United“ raumenys ima ryškėti Anglijos „Premier“ lygoje.
Švenčiantys „Newcastle United“ futbolininkai
Švenčiantys „Newcastle United“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Kertinėje sekmadienio akistatoje Niukaslo ekipa 2:1 nugalėjo Londono „Tottenham Hotspur“.

Callumas Wilsonas (31 min.) ir Miguelis Almironas (40 min.) mušė po įvartį ir sukrovė apčiuopiamą pranašumą svečiams pirmajame kėlinyje.

Po pertraukos skirtumą švelnino Harry Kane'as (54 min.), gavęs gerą perdavimą iš Clemento Lenglet.

„Newcastle United“ komanda po šios pergalės su 21 tašku įsitaisė ketvirtoje „Premier“ lygos vietoje, „Spurs“ turi 23 taškus ir yra laipteliu aukščiau.

O štai Anglijos čempionato lyderis Londono „Arsenal“ kluptelėjo – 1:1 sužaidė su „Southampton“.

„Gunnerius“ į priekį vedė Granitas Xhaka (11 min.), o rezultatą lygino Stuartas Armstrongas (65 min.).

„Arsenal“ lieka pirmoje vietoje „Premier“ lygoje (28 tšk.), bet dabar „Manchester City“ atsilikimas sumažėjo iki dviejų taškų.