Norvegijos stebukladario dublis vedė „Borussia“ į rezultatyvią pergalę

Erlingas Haalandas mušė dukart, o Dortmundo „Borussia“ namuose 4:2 susitvarkė su Berlyno „Union“ ekipa Vokietijos „Bundesliga“ rungtynėse.
Erlingas Haalandas
Erlingas Haalandas / „Scanpix“ nuotr.

„Signal Iduna Park“ tvirtovėje „Borussia“ ekipą į priekį 10-ąją minutę išvedė Raphaelis Guerreiro , o E.Haalandas skirtumą padvigubino 24-ąją minutę.

Jau po pertraukos – 52-ąją minutę – Marvinas Friedrichas įsimušė į savo vartus ir rezultatas tapo 3:0 šeimininkų naudai.

Viltis svečiams sužibo po 57-ąją minutę Maxo Kruse'o realizuoto 11 metrų baudinio ir Andreaso Voglsammerio įvarčio 81-ąją minutę.

Vis tik E.Haalandas padėjo tašką įvarčiu po Matso Hummelso perdavimo 83-ąją minutę.

„Borussia“ su 12 taškų yra trečia „Bundesliga“ pirmenybėse, pirmas žengia Miuncheno „Bayern“, turintis tašku daugiau.

Beje, antroje vietoje rikiuojasi „Wolfsburg“ ekipa, sekmadienį sužaidusi lygiosiomis 1:1 su Frankfurto „Eintracht“.