Publikuota: 2016 sausio 3d. 19:58

Nuostabiais įvarčiais pažymėtos „Tottenham“ ir „Everton“ lygiosios

Dele Alli smūgis, pasibaigęs įvarčiu
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr. / Dele Alli smūgis, pasibaigęs įvarčiu

„Premier“ lygoje sekmadienio vakare Liverpulio „Everton“ ir „Tottenham Hotspur“ rungtynėmis baigėsi 20-asis čempionato turas. Itin gražiais įvarčiais pažymėtos rungtynės baigėsi lygiosiomis – 1:1.

Jau 9-ąją rungtynių minutę Harry Kane'as galėjo išvesti „Spurs“ į priekį, kai nuo baudos aikštelės krašto atliko stiprų smūgį, kuris atsitrenkė į skersinį.

Namuose žaidę „Irisai“ nuo pat pradžių rungtynių ir kamuolio kontrolę atidavė svečiams, tačiau įvartį pelnė pirmieji. Tai buvo vienintelis „Everton“ smūgis į vartų plotą per 45 minutes, tačiau itin gražus.

Romelu Lukaku baudos aikštelėje gavo aukštą perdavimą, tačiau kamuolį itin gražiai krūtine numetė Aaronui Lennonui. Saugas nestabdydamas kamuolio puikiu smūgiu nuginklavo savo buvusios komandos vartininką.

Aarono Lennono įvartis

Sužaidus pusvalandį „Tottenham“ buvo arti rezultato išlyginimo, tačiau gynėjo Beno Davieso galingas smūgis sudrebino vartų skersinį. „Spurs“ pirmajame kėlinyje į vartus atliko net 13 smūgių, kamuolį valdė 64 proc. laiko.

Beno Davieso smūgis į virpstą

Dominavimas galiausiai davė vaisių per pirmojo kėlinio pridėtą laiką. Vidurio gynėjas Toby Alderweireldas atliko tobulą tolimą perdavimą į baudos aikštelę jaunajam Dele'ui Alli, kuris krisdamas įmušė gražų įvartį.

Dele Alli įvartis

52-ąją minutę dar vieną progą iššvaistė H.Kane'as, nepasinaudojęs geru perdavimu iš krašto. Puolėjo smūgį sugebėjo blokuoti „Everton“ gynėjai.

Nors „Spurs“ dominavimas aikštėje nesumažėjo ir antrajame kėlinyje, tačiau būtent „Everton“ baigiantis mačui neišnaudojo idealios progos. Muhamedas Bešičius atliko galingą smūgį nestabdydamas kamuolio ore, tačiau Hugo Llorisas sugebėjo šį šūvį atmušti.

Nuostabus Hugo Lloris atsaugojimas smūgiuojant Muhamedui Bešičiui

Po šio susitikimo „Tottenham“ (36 taškai) išsaugojo ketvirtąją turnyro lentelės vietą, nuo lyderio „Arsenal“ (42 tšk.) atsilikdami 6 taškais. „Everton“ (27 tšk.) liko 11-oje pozicijoje.

Gazas

Naujos gatvės Vilniuje – kol kas tik planuose ir vizijose

15min iš Ploješčio Sportas

Rinktinė Rumunijoje: istorinis mačas, karučiai prieš pat autobusą ir E.Jankausko pokštai apie L.Antalį

Aktualu

Paulius Jurkevičius: Atrasti savo šalies virtuvę (mano šeimos istorija)

Aktualu

Kaune piliečiai sučiupo girtą „Volvo“ vairuotoją, kuris spruko sužeidęs 3 vaikus

Verslas

Namo administratoriaus veikla nusivylęs kaunietis: „Tai įsišaknijusi problema“

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2018 lapkričio 11 – 17 d.)

Aktualu

Alytaus kalinių sargas, kuriam neva perpjauta gerklė, išliko ramus: „Psichologiškai pasiruošęs!“

Interviu Kultūra

„Šokolado“ autorė J.Harris: „Dažnai rašau knygas, kad paerzinčiau ar paneigčiau kažkieno nuomonę“

Pasaulis kišenėje

Pelkių dvikova: kuri kemsynė gražesnė – lietuviška ar latviška?

Gazas

Panevėžiečių dėmesį kaustė miesto gatvėmis važinėjantis „Agrorodeo“ ekipažas

Inga Stumbrienė už dalyvavimą grožio konkurse Dominikoje karūnos sulaukė Lietuvoje

15min iš Ploješčio Interviu Sportas