Nutrūko „sausa“ Anglijos futbolo čempionato lyderio serija

Devynioliktą pergalę Anglijos aukščiausiosios futbolo lygos XXVI turo rungtynėse iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderis bei nugalėtojo titulą ginantis „Manchester United“ klubas, šeštadienį namuose 2:1 (1:1) įveikęs aštuonioliktojoje pozicijoje esančią „Blackburn Rovers“ (23 tšk.) ekipą.
„Manchester United“ įveiukė „Blackburn Rovers“, tačiau praliedo įvartį
„Manchester United“ įveiukė „Blackburn Rovers“, tačiau praliedo įvartį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Wayne Rooney (23 min.) ir Cristiano Ronaldo (60 min.).

Svečių gretose pasižymėjęs Roque Santa Cruzas (32 min.) nutraukė keturiolikos iš eilės „Manchester United“ komandos „sausų“ rungtynių seriją, o vartininko olando Edwino van der Saro Britanijos lygų rekordas dabar yra 1334 „sausos“ minutės.

Po šios pergalės „Manchester United“ futbolininkai turi 62 taškus ir antrąją vietą užimantį „Liverpool“ klubą lenkia jau aštuoniais taškais.

Į trečiąją poziciją su 52 taškais pakilo Londono "Chelsea" futbolininkai, debiutinėse naujojo trenerio olando Guuso Hiddinko rungtynėse svečiuose 1:0 (1:0) įveikę į ketvirtąją vietą nukritusią Birmingemo „Aston Villa“ (51 tšk.) vienuolikę.

Pergalingą įvartį pirmajame kėlinyje įmušė rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Nicolas Anelka (19 min.).