„Old Traford“ pagaliau išvydo R.Lukaku įvartį, pergalę šventė ir „Arsenal“

42-ą rungtynų minutę Romelu Lukaku „uždarė“ Juano Matos perdavimą iš krašto ir lediniu veidu priėmė komandos draugų sveikinimus. Tarsi „Manchester United“ belgas štampuotų įvarčius vieną po kito ir tai būtų dar vienas rutininis tikslus jo smūgis.
Romelu Lukaku
Romelu Lukaku / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Premier lyga

Tačiau tai tik antras R.Lukaku įvartis per pastarąsias 10 rungtynių įvairiuose turnyruose, atstovaujant ir klubui, ir rinktinei.

Ir pirmas įvartis „Old Traford“ stadione po 997 minučių (16,5 val.) sausros. Paskutinį kartą, įskaitant visus turnyrus, namų stadione R.Lukaku buvo pasižymėjęs dar kovo mėnesį.

R.Lukaku mušė trečiąjį rungtynių įvartį į „Fulham“ vartus, o „Manchester United“ „Premier“ lygos rungtynes savų žiūrovų akivaizdoje laimėjo 4:1.

Ashley Youngas pasižymėjo pirmasis – jau 13-ą minutę. Juanas Mata įmušė 28-ą minutę, tad jau įpusėjus mačui Jose Mourinho auklėtiniai pirmavo 3:0.

Beje, J.Mata tapo tik trečiuoju Ispanijos futbolininku, „Premier“ lygoje pasiekusiu 50 įvarčių ribą. Iki šiol tai buvo pavykę tik Cescui Fabregui ir Davidui Silvai.

67-ą minutę Aboubakaras Kamara nuo 11 metrų žymos skirtumą sušvelnino, tačiau po minutės „Fulham“ liko be iš aikštės pašalinto Andre Zambo Anguissos.

82-ą minutę Marcusas Rashfordas pelnė savąjį įvartį.

„Manchester United“ įsirašė 26-ąjį tašką, tačiau bent prie Londono „Arsenal“ nepriartėjo (34 taškai).

Kanonieriai namuose 1:0 palaužė „Huddersfield Town“ ekipą. Vienintelį įvartį 83-ią minutę pelnė Lucas Torreira.

„Arsenal“ visuose turnyruose jau nepralaimi 21-erių rungtynių iš eilės, ir tai ilgiausia komandos serija nuo 2007 metų, kai buvo pavykę nepralaimėti 28 mačų iš eilės.