Premjera
2016 08 04, 07:53

Oscaro dublis padovanojo pergalę „Chelsea“

Tarptautinės čempionų taurės rungtynėse Minesotoje Londono „Chelsea“ 3:1 nugalėjo „Milan“.
Oscaras
Oscaras / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Bertrandas Traore 24-ąją minutę išvedė „Chelsea“ į priekį, tačiau prieš pirmojo kėlinio pabaigą rezultatą išlygino Giacomo Bonaventura.

Antrajame kėlinyje Oscaras įmušė du įvarčius ir užtikrino Londono ekipos pergalę.

Prieš naujojo „Premier“ sezono pradžią „Chelsea“ dar sužais draugiškas rungtynes su Brėmeno „Werder“ ekipa.

E.Fernandezo debiutas prisvilo: „Chelsea“ vėl liko be pergalės
„Premier“ lyga / E.Fernandezo debiutas prisvilo: „Chelsea“ vėl liko be pergalės
Būna ir taip: PSG ir „Chelsea“ sandoris neįvyko dėl laiku nesuvaikščiojusių dokumentų
Sunku suvokti: „Chelsea“ už rekordinę sumą įsigijo Argentinos rinktinės talentą
Perėjimų lango finišas: pasipildė „Arsenal“ ir „Bayern“, „Chelsea“ ir „Barca“ medžioja
Italijoje – penkių įvarčių antausis Milanui ir „Napoli“ pergalė prieš J.Mourinho
Atsisakiusi parduoti „Benfica“ savo talentui sumokės solidžią sumą kaip atsiprašymą
Keistasis futbolo sezonas priartėjo prie naujų posūkių
„NY Times“ / Keistasis futbolo sezonas priartėjo prie naujų posūkių
Mychailos Mudryko debiutas: „Liverpool“ ir „Chelsea“ išsiskyrė taikiai
Po dviejų mirčių Italijos futbolo žvaigždė susirūpino: ką mes vartodavome?
„Inter“ sumušė amžiną varžovą ir iškovojo Italijos Supertaurę
Už 100 mln. M.Mudriką pardavęs „Šachtar“ dalį skirs kariams: „Amžinai liksime skolingi“
Naujoko akivaizdoje „Chelsea“ prisiminė trijų taškų skonį, pergalę išplėšė ir „Newcastle“
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija