P.Golubickas patyrė sunkią traumą, o „HNK Gorica“ neįveikė lentelės kaimynų

Lietuviškasis „HNK Gorica“ klubas po beveik trijų mėnesių pertraukos pratęsė savo pasirodymą Kroatijos futbolo čempionate, tačiau pergalingo žaidimo, demonstruoto kontroliniuose susitikimuose, į nacionalines pirmenybes atsivežti nepavyko – svečiuose 0:0 sužaista su vienu laipteliu žemiau esančiu „Slaven Belupo“.
Paulius Golubickas
Paulius Golubickas / HNK Gorica nuotr.

Klubo strategas Valdas Dambrauskas jau pačioje rungtynių pradžioje (9 min.) nusprendė pakeisti savo jaunąjį talentą Paulių Golubicką, kuris vietą aikštėje užleido Anthony Kalikui.

Oficiali „HNK Gorica“ tviterio paskyra teigė, kad toks V.Dambrausko sprendimas – grynai taktinis, tačiau iš tikrųjų tai buvo priverstinis keitimas. Kaip vėliau paaiškėjo, lietuvis patyrė sunkią traumą – jam lūžo žandikaulis.

Per likusį rungtynių laiką abi ekipos nesusikūrė daug pavojingų progų ir išsiskyrė taikiai – nulinėmis lygiosiomis.

Tiesa, šios lygiosios „HNK Gorica“ (36 tšk.) ekipos situacijos turnyrinėje lentelėje nepakeitė – komanda toliau laikosi tvirtai įsikibusi šeštosios pozicijos.

„Slaven Belupo“ (27 tšk.) išlieka septinti.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai