„Palanga“ ir „Panevėžys“ be pergalių A lygoje lieka ir po tarpusavio mačo

Pralaimėjimus per pirmuosius du A lygos turus patyrusios „Palangos“ ir „Panevėžio“ ekipos be pergalių lieka ir po trečiojo turo. Tarpusavio rungtynėse Klaipėdoje šios komandos sužaidė lygiosiomis 1:1.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Palanga“ jau 6-ą minutę išsiveržė į priekį. Po Ivano Baklanovo perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolys atšoko Idrisui Umajevui, kuris tiksliai smūgiavo iš arti į tolimąjį vartų kampą.

Rezultatas tapo lygus 62-ą minutę. Rafaelio Ledesmos perdavimas standartinės padėties metu surado Aleksandrą Jerkiną, kuris galva nukreipė kamuolį į šeimininkų vartus.

„Panevėžys“ šiame mače atliko net 26 smūgius, „Palanga“ – 17. Abi komandos į vartų plotą pataikė po 11 kartų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas