Panevėžio „Ekranas“ laimėjo Lietuvos futbolo A lygos lyderių dvikovą

Sekmadienį trejomis rungtynėmis baigėsi pirmasis Lietuvos futbolo A lygos čempionato ratas. Panevėžyje vykusią dvylikos komandų turnyro lyderių dvikovą laimėjo čempiono titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“, 1:0 (0:0) įveikęs Marijampolės „Sūduvą“.
Marijampolės futbolininkai prarado taškus.
Marijampolės futbolininkai patyrė nesėkmę. / A.Burbos nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Pergalingą įvartį 87-ą minutę įmušė Andrius Velička, tiksliai realizavęs 11 metrų baudinį.

Iškovoję aštuntąją pergalę „Ekrano“ futbolininkai surinko 27 taškus ir keturiais lenkia antrą bei trečią vietas užimančias atitinkamai Vilniaus VFMD „Žalgirio“ bei Marijampolės „Sūduvos“ vienuolikes.

„Žalgirio“ futbolininkai sekmadienį svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo Alytaus „Dainavą“.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Artūras Jeršovas (17 min.) ir Arminas Vaskėla (90+1 min.).

Trečiosios sekmadienio rungtynės tarp Kauno FBK „Kaunas“ ir Tauragės „Tauro“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

Svečiai pirmavo po Nikolajaus Misiuko (19 min.) įvarčio, o rezultatą dar pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino Marius Šoblinskas (45 min.).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

12.Kauno FBK „Kaunas“           11 0 4 7  6:21 -2

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 7 įvarčiai – Deivydas Matulevičius („Žalgiris“).