Panevėžio „Ekranas“ pralaimėjimu danų klubui baigė treniruočių stovyklą Ispanijoje

Panevėžio „Ekranas“ paskutinę dieną Ispanijoje pasiruošimo sezonui stovykloje draugiškose rungtynėse nusileido Danijos klubui „Aalborg“ 0:2. Įvarčiai buvo įmušti 85 ir 87 minutėmis.
„Ekranas“
„Ekranas“ / fkekranas.lt nuotr.

Šiose rungtynėse negalėjo padėti A.Kučys, R.Radavičius, A.Velička, G.Tomkevičius ir A.Arlauskas.

Varžybas ekipos pradėjo gan atsargiai ir komandos rūpinosi savo vartų saugumu. Nors kamuolį dažniau valdė danų ekipa, nieko pavojingo per visą kėlinį nesukūrė. „Ekranas“ kėlinio pabaigoje turėjo šansų ir išsiveržti. Per paskutines porą minučių prie danų vartų kėlė keletą kampinių bei iš 30 metrų puikų baudos smūgį atliko M.Andjelkovič. „Aalborg“ gelbėjo fantastiškai sužaidęs vartininkas.

Antrajame kėlinyje vėl komandos žaidė panašiai kaip ir pirmajame: netrūko kietos kovos aikštės viduryje, tačiau aštrių momentų nei prie vienų vartų nesukurta.

Rungtynių pabaigoje, Panevėžio „Ekranas“ per porą minučių praleido du panašius įvarčius. 85 minutę po klaidos aikštės viduryje danų puolėjas pabėgo nuo gynėjų ir suklaidinęs vartininką pelnė įvartį. 87 minutę kone identiška klaida gynyboje ir vėl žaidėjas vienas prieš vartus pelno antrą įvartį.

Po lygios kovos rungtynių pabaigoje Panevėžio „Ekranas“ nusileido varžovams iš Danijos.

Rungtynes Lietuvos komanda pradėjo tokia sudėtimi: T.Kauneckas, A.Jokšas, I.Dedura, D.Gleveckas, D.Matovičius, J.Moroz, Mauro Lucas, M.Andjelkovič, A.Ribokas, T.Markevičius, E.Varnas. Po keitimų antrajame kėlinyje į aikštę išbėgo T. Henrique dos Santos, N.Sasnauskas, M.Skinderis.