Publikuota: 2012 sausio 25d. 20:15

Panevėžio „Ekranas“ turnyre Ispanijoje patyrė antrą beviltišką pralaimėjimą

Panevėžio "Ekranas"
Klubo nuotr. / Panevėžio "Ekranas"

0:4. Tokiu pačiu rezultatu Lietuvos futbolo čempionai Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai antrą kartą turėjo pripažinti varžovų pranašumą draugiškame aštuonių komandų turnyre Ispanijoje. Marbėjos „Impact Cup“ centriniame stadione vykstančiame turnyre trečiadienį „Ekranas“ 0:4 (0:0) pralaimėjo ir Berno „Young Boys“ futbolininkams iš Šveicarijos.

Prieš tris dienas Lietuvos čempionai tokiu pačiu rezultatu  0:4 (0:1) neprilygo vengrų FC „Videoton“ klubui.

Šįkart panevėžiečių varžovai visus įvarčius pelnė per 15 antro kėlinio minučių: 55 (iš 11 m baudinio), 60, 61 ir 70 min, nors pirmajame kėlinyje dar vyko apyligė kova.

„Ekrano“ startinė sudėtis: T. Kauneckas, G. Tomkevičius, M. Samusiovas, I. Dedura, R. Radavičius, A. Kučys, M. Andelkovičius, S. Kovačevičius, A. Ribokas, U. Umehas, A. Fofana.

Paskutinės turnyro rungtynės „Ekrano“ lauks šeštadienį, kai Panevėžio klubas susitiks su dvikovą tarp „Dnipro“ (Ukraina) ir „Cracovia“ (Lenkija) pralaimėsiančia komanda.