Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis su Kinijos čempionais

Panevėžio „Ekranas“ trečiadienį Ispanijoje, besirengdamas artėjančiam futbolo sezonui, draugiškose rungtynėse rezultatu 3:3 (1:2) sužaidė lygiosiomis su Kinijos čempionų klubu „Shandong“.
„Ekranas“ Ispanijoje
„Ekranas“ Ispanijoje / fkekranas.lt nuotr.

Lietuvos ekipai tai buvo jau antrosios kontrolinės rungtynės šią savaitę. Pirmadienį Panevėžio komanda 3:2 laimėjo prieš Zaporožės „Metalurg“ iš Ukrainos.

Sužaidus 20 minučių pirmieji pasižymėjo priešininkai. Po pakelto kampinio varžovas galva kamuolį nukreipė į T.Kaunecko ginamus vartus. Po 8 min, „Ekrano“ gretose pasižymėjo T.Markevičius. Kėlinio pabaigoje vėl po standartinės situacijos galva įvartį pelnė kinų klubo žaidėjas.

Antro kėlinio pradžioje, bandydamas pagauti kamuolį, vartininkas T.Kauneckas prasižengė prieš varžovą, kuris pavojingai pabėgo nuo gynėjo ir iššoko vienas prieš vartus. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį ir varžovai neklydo jį realizuodami.

Antro kėlinio viduryje vis dažniau „Ekrano“ greitos atakos kėlė pavojų Kinijos komandos vartams. Po keitimo pasirodęs A.Ribokas iš krašto tiksliai perdavė kamuolį į baudos aikštelę įkertančiam J.Moroz, kuris iš kelių metrų tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus.

Likus rungtyniauti 10 minučių D.Matovič tolimu smūgiu į vartų kampą išlygino rezultatą. Iki varžybų pabaigos ekraniečiai dar turėjo kelias realias progas pasižymėti, tačiau rungtynių rezultatas nebekito.

Panevėžio „Ekranas“ rungtyniavo tokia sudėtimi: T.Kauneckas, A.Jokšas, I.Dedūra, D.Gleveckas, D.Matovič, A.Kučys, M.Andjelkovič, M.Lucas Alonso, T.Markevičius, R.Radavičius, E.Varnas. (Po keitimų antrame kėlinyje pasirodė A.Ribokas, E.Morozas, T. Henrique dos Santos, M.Skinderis).