Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžio „Ekranui“ skirta 500 litų bauda ir įspėjimas

Panevėžio „Ekranas“
V.Knyzelio/LFF.lt nuotr. / Panevėžio „Ekranas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komitetas už žaidėjų statuso ir perėjimo iš klubo į klubą reglamento pažeidimus Panevėžio „Ekrano“ klubui skyrė 500 litų baudą ir įspėjimą.

Drausmės komitetas (DK) nagrinėjo FBK „Kaunas“ pareiškimą dėl klubui priklausiusio žaidėjo Aurimo Vertelio dalyvavimo „Ekrano“ peržiūroje. „Kaunas“ pareiškime pabrėžė, kad nėra gavęs prašymo A.Verteliui dalyvauti kito klubo peržiūroje. 

Todėl, pareiškėjo nuomone, „Ekranas“ pažeidė LFF žaidėjų statuso ir perėjimo iš klubo į klubą reglamento nuostatas, kuriose numatyta, kad prieš pradėdamas derybas su žaidėju dėl sutarties sudarymo klubas turi raštiškai informuoti dabartinį žaidėjo klubą. „Kaunas“ pareikalavo DK skirti „Ekranui“ baudą, uždrausti registruoti naujus žaidėjus ir sumokėti 10 tūkstančių litų kompensaciją. 

„Ekranas“ pasiaiškinime atsakė, kad neketino sudaryti sutarties su A.Verteliu be konkrečių įrodymų dėl jo įsipareigojimų kitiems klubams. Taip pat „Ekranas“ pabrėžė, kad prieš atvykdamas A.Vertelis teigė turėjęs žodinį „Kauno“ savininko leidimą vykti į kito klubo peržiūrą. 

Įvertinęs klubų ir žaidėjo pateiktą informaciją bei pasiaiškinimus, LFF Drausmės komitetas  nusprendė, kad atsižvelgiant į pažeidimo sunkumą, kaltės formą ir kitas reikšmingas aplinkybes 500 litų bauda „Ekranui“ yra tinkama sankcija. Klubas taip pat įspėtas, kad pasikartojus panašiems atvejams gali būti skiriamas draudimas registruoti naujus žaidėjus.  

Prašymas dėl kompensacijos sumokėjimo „Kaunui“ atmestas kaip nepagrįstas, nes klubas nepateikė įrodymų, patvirtinančių žalos dydį bei priežastinį ryšį tarp „Ekrano“ padaryto pažeidimo ir „Kauno“ prašomos sumokėti kompensacijos atsiradimo. 

Šis nutarimas ne vėliau kaip per dvi darbo dienas nuo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas LFF Apeliaciniam komitetui.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką