Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 9d. 16:37

Panevėžio „Ekrano“ prezidento Aušrio Labino balsas girdimas priimant svarbius sprendimus Europos futbole

Aušrys Labinas (antra eilė trečias iš kairės) „Camp Nou“ stadione
fkekranas.lt nuotr. / Aušrys Labinas (antra eilė trečias iš kairės) „Camp Nou“ stadione
Pirmosiomis gruodžio savaitėmis Lietuvos čempionų Panevėžio „Ekrano“ klubo prezidentas Aušrys Labinas aktyviai dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose renginiuose, kuriuose sprendžiami svarbūs su Europos futbolu susiję klausimai.

Gruodžio 2–ąją dieną, „Camp Nou“ stadione Barselonoje, A.Labinas ir keturiolika klubų vadovų iš Prancūzijos, Kipro, Lenkijos, Portugalijos, Olandijos, Turkijos ir kitų šalių, vadovaujami „Barcelonos“ naujojo prezidento Sandro Rosell, dalyvavo UEFA Čempionų lygos marketingo ir komunikacijos darbo grupės posėdyje, rašo fkekranas.lt.

„Posėdyje buvo svarstoma keletas svarbių klausimų, susijusių su 2012–2015 m. UEFA Čempionų lygos rungtynių ciklu. Kalbėjomės, kokias naujoves galima pritaikyti marketingo srityje, kaip pritraukti daugiau rėmėjų, svarstėme apie geresnę komunikacijos strategiją. Daug dėmesio skyrėm naujųjų technologijų pritaikymui Europos klubiniame futbole“, – kalbėjo A.Labinas.

Tik grįžęs iš šios darbo grupės, „Ekrano“ vadovas išskubėjo į Miuncheną, kur šį penktadienį vyks ECA (Europos Klubų Asociacija), į kurią šiais metais buvo išrinktas A.Labinas, valdybos posėdis.

Posėdyje, kuriame su Lietuvos atstovu dalyvaus tokių klubų kaip AC „Milan“, Madrido „Real“, Milano „Inter“, Miuncheno „Bayern“, „Barcelona“ vadovai, bus sprendžiamos įvairūs globalūs su futbolo susiję klausimai bei vyks tradicinė Kalėdinė ECA narių vakarienė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

02:37
01:14:11
00:36

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką