Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!
2013 12 05 /01:15

„Paris Saint-Germain“ Prancūzijos pirmenybėse netikėtai suklupo prieš „Evian“

Trečiadienį Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse buvo žaidžiami XVI turo susitikimai. „Paris Saint-Germain“ netikėtai 0:2 nusileido „Evian“ klubui.
Modou Sougou
Modou Sougou / „Scanpix“ nuotr.

Netikėtumas užfiksuotas mače tarp „Evian“ ir „Paris Saint-Germain“ futbolininkų. Sostinės klubas turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 0:2.

„Evian“
„Evian“ sirgaliai

Nugalėtojams 75-ąją minutę įvartį pelnė Clarckas N'Sikulu, o  87-ąją persvarą padidino Modou Sougou.

Pralaimėjimą išvykoje patyrė ir „Saint-Etienne“ ekipa, kuri nusileido „Rennes“ futbolininkams rezultatu 1:3.

„Rennes“ komandai Silvio Romero pelnė du įvarčius – 33-ąją ir 68-ąją minutėmis. 55-ąją pasižymėjo ir Romainas Alessandrini. „Saint-Etienne“ klubas varžovus nuginklavo vienintelį kartą – Mevlutas Erdingas 90-ąją minutę.

Po šio turo PSG pranašumas prieš artimiausią persekiotoją „Lille“ ekipą ištirpo iki 1 taško.