Pasaulinės kovos su vėžiu dieną – pirmasis ligą įveikusio S.Hallerio įvartis Dortmunde

Sebastienas Halleris pelnė savo pirmąjį įvartį Dortmundo „Borussia“ ekipoje – simboliška, kad tai padarė vasario 4-ąją, kai minima pasaulinė kovos su vėžiu diena.
Sebastienas Halleris švenčia įvartį
Sebastienas Halleris švenčia įvartį / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dortmundo „Borussia“ namuose 5:1 sutriuškino „Freiburg“ vienuolikę, S.Halleris pasižymėjo 51-ą minutę, pelnydamas trečią komandos įvartį.

„Freiburg“ nuo 17-os minutės žaidė be antrą geltoną kortelę užsidirbusio Kilianno Sildillios.

Kitus įvarčius šeimininkams pelnė Nico Schlotterbeckas (26 min.), Karimas Adeyemi (48 min.), Julianas Brandtas (69 min.) ir Giovanni Reyna (82 min.).

„Freiburg“ gretose pasižymėjo Lucas Holderis (45 min.).

S.Halleris praėjusią vasarą į Dortmundą persikėlė iš Amsterdamo „Ajax“, tačiau netrukus futbolininkui buvo diagnozuotas sėklidžių vėžys.

Pusmetį su liga kovojęs ir ja įveikęs S.Halleris į komandą pilnai grįžo vos prieš kelias savaites.

„Borussia“ pasinaudojo varžovų kluptelėjimu ir pakilo į trečią Vokietijos futbolo Bundeslygos poziciją. „RB Leipzig“ išvyko sužaidė lygiosiomis 0:0 su „FC Cologne“ ir užleido į priekį Dortmundo ekipą.

Beje, „Borussia“ lygoje pasiekė ketvirtą pergalę iš eilės.

Berlyno „Union“ klubas namuose 2:1 įveikė „Mainz“ vienuolikę ir antroje vietoje esantį, bet rungtynėmis mažiau sužaidusį Miuncheno „Bayern“ lenkia dviem taškais.

Standings provided by Sofascore

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas