2017 03 25 /23:39

Pasaulio čempionato atranka: olandai grimzta žemyn, C.Ronaldo sužibėjo dviem įvarčiais

2018 metų pasaulio futbolo čempionato atrankoje šeštadienį nei Latvijos, nei Estijos rinktinė pergalės neiškovojo. Dar vieną smūgį patyrė Nyderlandų futbolininkai, o belgai išsigelbėjo 89 minutę ir išsaugojo pirmą vietą H grupėje. Liuksemburgas sugebėjo įmušti į Prancūzijos rinktinės vartus, o Cristiano Ronaldo sužibėjo dviem įvarčiais.
Bulgarija – Olandija
Bulgarija – Olandija / AFP/„Scanpix“ nuotr.

B grupėje Latvija po vienintelio Josipo Drmičiaus tikslaus smūgio (66 min.) nusileido Šveicarijai.

Kitame B grupės mače tarp Andoros bei Farerų salų užfiksuotos nulinės lygiosios.

Portugalijos rinktinė namuose 3:0 susitvarkė su Vengrija. Andre Silva pasižymėjo 32 minutęo Cristiano Ronaldo – 36 ir 65 minutėmis. Portugalai vengrams šiose rungtynėse leido atlikti vos du smūgius.

C.Ronaldo pirmąjį įvartį pelnė galingu žemu smūgiu kaire koja, antrą – realizuodamas baudos smūgį iš kairiojo krašto.

Portugalija – Vengrija

A grupėje Švedija namuose 4:0 įveikė Baltarusijos futbolininkus. Pasižymėjo Emilis Forsbergas (19 ir 49 min.), Marcusas Bergas (57 min.) ir Isaacas Thielinas (78 min.).

Į ketvirtą vietą A grupėje nusmuko Nyderlandų rinktinė, išvykoje 0:2 nusileidusi Bulgarijai. Abu įvarčius pelnė Spasas Delevas (5 ir 20 min.). Įdomu tai, kad Nyderlandai kamuolį kontroliavo 71 proc. laiko.

Kitame šios grupės mače Liuksemburgas sugebėjo įmušti į prancūzų vartus (nuo 11 m žymos), tačiau lygų rezultatą šeimininkai išlaikė tik tris minutes. Prancūzai galiausiai laimėjo rungtynes 3:1.

Svečių gretose pasižymėjo Olivier Giroud (28 ir 77 min.) ir Antoine'as Griezmannas (37 min.), Liuksemburgo – Aurelienas Joachimas (34 min.).