Pasaulio čempionato atranka: Neymaro ir brazilų siautulys bei Argentinos pergalė

Atrankos į 2022 m. pasaulio futbolo čempionatą Pietų Amerikos zonoje praėjusią naktį sužaisti penki susitikimai.
Neymaras
Neymaras / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Įtikinamą pergalę iškovojo lyderiai brazilai, kurie namuose 4:1 sutriuškino Urugvajų.

Svariai prie pergalės prisidėjo Neymaras, pats 10-ą minutę įmušęs pirmąjį komandos įvartį ir 58-ą bei 83-ą minutėmis atlikęs rezultatyvius perdavimus atitinkamai Raphinhai bei Gabrieliui Barbosai.

Likusį įvartį 18-ą minutę pelnė iš viso dubliu pasižymėjęs Raphinha.

Vienintelio įvarčio, pasiekto 77-ą minutę, Urugvajaus gretose autorius - Luisas Suarezas.

Tik vieną kartą per 11 rungtynių nelaimėjusi Brazilija yra užtikrinta lyderė, o Urugvajus nukrito į penktą vietą.

Kitose rungtynėse Argentina 1:0 nugalėjo Peru.

43-ą minutę pergalingą įvartį šeimininkams įmušė Lautaro Martinezas.

Antrojo kėlinio viduryje perujiečiai galėjo lyginti rezultatą, bet 11 m baudinio nerealizavo Yoshimaras Yotunas.

Argentiniečiai sustiprino savo pozicijas antroje vietoje, o Peru yra tik devinta.

Į pasaulio čempionatą pateks keturios stipriausios komandos, o penktoji žais papildomas rungtynes su kito žemyno rinktine.